Apdares ķieģeļi


Preču salīdzināšana (0)


Apdares ķieģelis Roben Aarhus anthrazit. Antracīts Aarhus antracit augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis. Pateicoties neviendabīgai ķieģeļu struktūrai ar smilšu izsmidzināšanu, ..

Apdares ķieģelis Roben Aarhus grau-bunt.Aarhus grau-bunt Pelēks ķieģelis ar nokrāsu.Aarhus grau-bunt : moderns ķieģelis, universāla gaiši pelēka krasa. Kombinācija ar interesantu  v..

Apdares ķieģelis Roben Aarhus sandweiss-bunt. Aarhus sandweiss-bunt - smilšbalts klinkera ķieģelis ar toņiem.Unikālais klinkera ķieģelis  Aarhus sandweiss-bunt no Aarhus kolekcij..

Apdares ķieģelis Roben Aarhus weissgrau - pelēki balts ķieģelis.Aarhus weissgrau ķieģeļi: moderna, universāla gaiši pelēka krāsa. Aarhus weissgrau kombinācija ar interesantu virsmas stru..

Apdares ķieģelis Wienerberger Abote. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Abote ķieģeļu krāsa raibi pelēka. Pateicoties padziļinātām zināšan..

Apdares ķieģelis Roben Accum 2DF blau-braun.Zili brūni ķieģeļi Accum 2DF blau-braun ar toņiem.Klinkera ķieģelis no RöbenPREMIUM kolekcijas. Šī klinkera ķieģeļu atšķirīgā iezīme ir t..

Apdares ķieģelis Roben Accum blau-braun. Accum blau-braun zili brūns ķieģelis.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis - Röben PREMIUM. Tā atšķirīgā iezīme ir tumšā krāsa, kas ir auks..

Apdares ķieģelis Roben Adelajda burgund. Adelajda burgund, gluds ķieģelis.Ķieģelis ar oriģinālo krāsu. Spīdīga metāla priekšējā virsma saulainā dienā ar slīpi krītošiem stariem rada unikāl..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora. Agora ķieģeļu kolekcija. Agora Agaatgrijs ķieģeļu krāsa pelēka raiba. Agora Agaatgrijs ķieģeļu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķie..

Apdares ķieģelis Agora Alugrijs. Agora klinkera ķieģeļu kolekcija. Agora Alugrijs ķieģeļu krāsa ir pelēka. Agora Alugrijs ķieģeļu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi. Agora apdares ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Grafietzwart. Agora Grafietzwart ķieģelis melnā krāsā.  Agora kolekcija: mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķieģelis tā ir vesela prāta izvē..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Super Wit. Ķieģeļu kolekcija Agora. Agora Super Wit ķieģeļu krāsa ir balta. Agora ķieģeļu kolekcija:  Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķie..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Titangrijs. Ķieģeļu kolekcija Agora. Agora Titangrijs ķieģeļu krāsa ir pelēka. Agora ķieģeļi: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķieģelis tā ir v..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Wijnrood. Ķieģeļu kolekcija Agora. Agora Wijnrood ķieģeļu krāsa ir bordo raiba. Ķieģeļu kolekcija Agora: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķieģe..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Wit Ivoor. Agora ķieģeļu kolekcija. Agora Wit Ivoor apdares ķieģeļu krāsa ir smilškrāsa. Agora Wit Ivoor ķieģeļu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi...

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Zilvergrijs. Agora ķieģeļu kolekcija. Agora Zilvergrijs ķieģeļu krasa ir pelēka. Agora ķieģeļu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķieģ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Albius Imperium. Imperium ķieģeļu kolekcija: klasikas spēks. Albius Imperium ķieģeļu krāsa ir pelēka.Imperium apdares ķieģeļiem no estētiskā viedokļa ir daudz k..

Ķieģelis Nelissen Alems Bont Apdares ķieģeļi Alems Bont ar violetiem toņiem.Sarkanie toņi veidojas mangāna oksīda un sarkanu mālu vienmērīgas sajaukšanas rezultāts. Toņu gammas no sarkanā lī..

Ar rokām veidots apdares ķieģelis Nelissen Alma.Apdares ķieģelis ar raksturu. Apdares ķieģeļi Nelissen Alma ir izgatavoti ar rokām, materiāls iegūts no Keseles plato Meuse ielejā (Beļģija) u..

Apdares ķieģelis Wienerberger Alyssum. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Alyssum ķieģeļu krāsa raiba smilškrāsa. Pateicoties padziļinātām zināš..

Apdares ķieģelis Wienerberger Amarillo. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Amarillo ķieģeļu krāsa smilškrāsa.Pateicoties padziļinātām ..

Apdares ķieģelis Engels Ametist. Engels Ametist ķieģeļi, kas ražoti Nīderlandē, ar rokām veidoti, brūnā raibā krāsā, Ķieģeļi ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu un iekštelpu apdare..

Apdares ķieģelis Wienerberger Andalucia. Iberia ķieģeļu kolekcija: autentisks ugunīgs ķieģelis. Iberia Andalucia ķieģeļu krāsa ir sarkana. Iberia kolekcija: jauna un vienlaikus atpazīstama. ..

Apdares ķieģeļi Nelissen Anderlecht. Roku veidoti Anderlecht ķieģeļi rozā toņos Ķieģeļi Anderlecht ar bēši-rozā pamatni: ķieģeļu pamata tonis variē no oranži-rozā līdz dzelten..

Apdares ķieģelis Engels Andes. Engels Andes ķieģeļi, kas ražoti Nīderlandē, ar rokām veidoti, tumši dzeltenā krāsā, Ķieģeļi ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu un iekštelpu ..

Ar roku veidoti apdares ķieģeļi Nelissen Anglian Ķieģeļi Anglian ar sarkanās krāsas pamatni; pamata tonis variē no oranžsarkana ar baltām un smilškrāsas nokrāsām līdz spilgti sarkana ar..

Apdares ķieģelis Nelissen Antracite Braised.Antracīts, jo ne visām ir jābūt melnam vai baltam.Ķieģelis, kurā pamatne ir pelēks antracīts. Krāsa veidojas atkārtoti apdedzinot ķieģeļus vidē ar zemu s..

Apdares ķieģelis Nelissen Apollo.Ļoti skaists ķieģelis. Ķieģelis ar dzeltenīgu pamatni. Pārsvarā bēši-dzeltens tonis, kas nodrošina vispārēju ekru efektu ar izkaisītu rozā-brūnu krāsu pustoni u..

Apdares ķieģelis Wienerberger Appelbloesem. Patrimonia ķieģeļu kolekcija: siltas krāsas ar rokām veidoti ķieģeļi. Appelbloesem tipiski neregulāras formas ķieģeļi ar smalkgraudainu smilšu virsmu..

Apdares ķieģelis Engels Ararat. Engels Ararat ķieģeļi, kas ražoti Nīderlandē, ar rokām veidoti, melnā krāsā, Ķieģeļi ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu un iekštelpu apdarei...

Apdares ķieģelis Nelissen Ares.Brīnišķīgs pelēks ķieģelis.  Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Dažā..

Apdares ķieģelis Nelissen Argento.Ierāmēšana sudrabā. Ķieģelis ar pamatnes krasu no gaiši pelēkas līdz bēša krāsai. Ar rokām veidots ķieģelis, kuram tiek uzklāts gaiši pelēks pārklājums ( kār..

Apdares ķieģelis Nelissen Arte.Jo jūsu fasāde ir mākslas darbs. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Dažād..

Apdares ķieģelis Wienerberger Atrium Rood. Metropolis klinkera ķieģeļu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Atrium Rood ķieģeļu krāsa sarkana raiba. Metropolis klinkera ķieģeļu kolekcija ir..

Apdares ķieģelis Engels Aubergine.Engels Aubergine ķieģeļi, kas ražoti Nīderlandē, ar rokām veidoti, brūnā krāsā, Ķieģeļi ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu un iekštelpu apdarei...

Apdares ķieģelis Nelissen Aubergine.Sarkans un violeta ķieģelis ar rozīnīti. Ķieģelis, kurā pamatne ir sarkana; pamata toņi variē no vīna sarkana līdz violetam ar zili violetiem pustoņiem. Puston..

Apdares ķieģelis Wienerberger Aula Rood.Metropolis ķieģeļu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Aula Rood ķieģeļu krāsa sarkana raiba. Metropolis ķieģeļu kolekcija ir lieliska, lai izveidotu gludu fasād..

Apdares ķieģelis Nelissen Autrique. Apdares ķieģeļi, krāsās no oranžsarkanas līdz vīna krāsai visā krāšņumā.  Ķieģelis, kura pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanās līdz vīn..

Apdares ķieģelis Engels Avondgloed.  Engels Avondgloed ķieģeļi, kas ražoti Nīderlandē, ar rokām veidoti, sarkanā krāsā, Ķieģeļi ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu un iekšte..

Apdares ķieģelis Engels Baltic Amber. Engels Baltic Amber  ķieģeļi, kas ražoti Nīderlandē, ar rokām veidoti, bēšā krāsā, Ķieģeļi ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu u..

Apdares ķieģelis Engels Barnsteen.  Engels Barnsteen ķieģeļi, kas ražoti Nīderlandē, ar rokām veidoti, dzelteni-zaļā krāsā, Ķieģeļi ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu un&n..

Apdares ķieģelis Engels Bass Rock.Engels Bass Rock ķieģeļi, kas ražoti Nīderlandē, ar rokām veidoti, sarkanā krāsā, Ķieģeļi ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu un iekštelpu ap..

Apdares ķieģelis Wienerberger Belbrook. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Belbrook ķieģeļu krāsa ir bordo raiba. Pateicoties padziļinātām zināš..

Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Belcanto ķieģeļu krāsa ir raibā bordo. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā māla izvēlei un ..

Belle Epoque ķieģeļu kolekcija: apdares ķieģeļi nostalģiskai vērtībai. Belle Epoque De Liege ir sarkanā raibā krāsā.Ķieģeļi no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas nepareizas formas un vecu ķieģ..

Apdares ķieģelis Nelissen Belle Epoque de Marche. Lielisks apdares ķieģelis, kas ir mūžīgs. Ķieģelis ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar kaļķakmens pustoņiem...

Apdares ķieģelis Nelissen Belle Epoque de Marche Baekel.Lielisks apdares ķieģelis, kas ir mūžīgs. Ķieģelis ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar kaļķakmens pustoņiem..

Belle Epoque ķieģeļu kolekcija: apdares ķieģeļi nostalģiskai vērtībai. Belle Epoque de Mons ir sarkanā raibā krāsā. Ķieģeļi no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas nepareizas formas un vecu ..

Belle Epoque ķieģeļu kolekcija: apdares ķieģeļi nostalģiskai integritātei. Belle Epoque De Namur ķieģeļiem ir raibi sarkana krāsa. Ķieģeļi no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas neviend..

Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Bijou ķieģeļi ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā māla izvēlei un a..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 492 (Kopā lapu - 10)