#banner7-caption1 #banner7-caption2 #banner7-caption3 #banner7-caption4

SIA “LONE BALTIKA” ir vadošo Eiropas ražotāju oficiālais pārstāvis Latvijas tirgū - mēs pārstāvam  keramiskas dakstiņu ražotāju  “TONDACH” , keramikas dakstiņu, fasādes ķieģeļu un klinkera bruģa  ražotājus “Röben” un "Wienerberger", fasādes ķieģeļu un ķieģeļflīzes ražotāja “Nelissen”.


Ka arī esam kompānijas " Bautopas" oficiālais pārstāvis.  "Bautopas" , zem markas " BAUT" ražo piekaramo fasāžu stiprinājuma sistēmas.

 

SIA „LONE BALTIKA” pamatdarbība ir apdares ķieģeļu, keramikas dakstiņu, klinkera bruģakmens un palīgmateriālu tirdzniecība, kā  arī veicam keramikas dakstiņu montāžu, fasādes apdari ar ķieģeļiem un bruģēšanas darbus.


Visi uzņēmuma “LONE BALTIKA”  tirgū piedāvātie būvmateriāli ir sertificēti, mēs saņemam labas atsauksmes no klientiem par materiālu kvalitatīvo un ilgmūžīgo ekspluatāciju.

Piedāvājam tikai pasaules labāko ražotāju būvmateriālus. Piegādātāji mums dod labus nosacījumus, tāpēc saviem klientiem spējam nodrošināt pievilcīgas cenas.


Lielākā vērtība ir  mūsu klienti. Mēs nemitīgi strādājam, lai vēl vairāk uzlabotu uzņēmuma  servisu un nodrošinātu individuālu pieeju katram klientam.

Klientiem piedāvājam vislabāko servisu nozarē, tās ir profesionālas konsultācijas, materiālu aprēķins, nodrošinām ar materiālu paraugiem, sniedzam  tehnisko informāciju u.c.


Ja Jums ir nepieciešams profesionāls padoms saistībā ar  celtniecību, droši vērsieties pie mums!

Esam pārliecināti -  izvēloties mūs kā partneri, Jūs iegūsties augstas kvalitātes būvmateriālus, kā arī novērtēsiet profesionālas komandas darbu, kas mērķtiecīgi strādā, lai  nodrošinātu Jums vislabāko servisu un būvmateriālus. 

Dakstiņi – ugunsdrošam, praktiskam un oriģinālam jumtam.
Māla jeb keramikas dakstiņiem ir nemirstīga vērtība, jo tie izskatās klasiski skaisti, aristokrātiski un vienmēr ir aktuāli. Dakstiņi kalpo teju vai mūžīgi un ir izturīgi jebkādos apstākļos.

Lasīt vairāk

Apdares ķieģeļi – tā ir mūžīga vērtība.
Ja fasādei izvēlēsieties apdares ķieģeļus, varat būtu drošs - Jūsu ēkai būs fasāde ar mūžīgu vērtību – dižciltīga, klasiski skaista un izturīga Latvijas skarbajos un neparedzamajos laikapstākļos.

Lasīt vairāk

Klinkera bruģis – izturīgs agresīvos laikapstākļos.
Klinkera bruģis ir vislabākā izvēle tad, ja vēlaties, lai Jūsu privātmājas teritorija, dārzs vai parks izskatītos patiešām gaumīgi un eleganti. Turklāt, ieklājot klinkera bruģi, iegūsiet līdzenu, viegli kopjamu, izturīgu un ilgmūžīgu klājumu.

Lasīt vairāk