Ķieģeļi Nelissen


Preču salīdzināšana (0)


Ķieģelis Nelissen Alems Bont Apdares ķieģeļi Alems Bont ar violetiem toņiem.Sarkanie toņi veidojas mangāna oksīda un sarkanu mālu vienmērīgas sajaukšanas rezultāts. Toņu gammas no sarkanā lī..

Ar rokām veidots apdares ķieģelis Nelissen Alma.Apdares ķieģelis ar raksturu. Apdares ķieģeļi Nelissen Alma ir izgatavoti ar rokām, materiāls iegūts no Keseles plato Meuse ielejā (Beļģija) u..

Apdares ķieģeļi Nelissen Anderlecht. Roku veidoti Anderlecht ķieģeļi rozā toņos Ķieģeļi Anderlecht ar bēši-rozā pamatni: ķieģeļu pamata tonis variē no oranži-rozā līdz dzelten..

Ar roku veidoti apdares ķieģeļi Nelissen Anglian Ķieģeļi Anglian ar sarkanās krāsas pamatni; pamata tonis variē no oranžsarkana ar baltām un smilškrāsas nokrāsām līdz spilgti sarkana ar..

Apdares ķieģelis Nelissen Antracite Braised.Antracīts, jo ne visām ir jābūt melnam vai baltam.Ķieģelis, kurā pamatne ir pelēks antracīts. Krāsa veidojas atkārtoti apdedzinot ķieģeļus vidē ar zemu s..

Apdares ķieģelis Nelissen Apollo.Ļoti skaists ķieģelis. Ķieģelis ar dzeltenīgu pamatni. Pārsvarā bēši-dzeltens tonis, kas nodrošina vispārēju ekru efektu ar izkaisītu rozā-brūnu krāsu pustoni u..

Apdares ķieģelis Nelissen Ares.Brīnišķīgs pelēks ķieģelis.  Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Dažā..

Apdares ķieģelis Nelissen Argento.Ierāmēšana sudrabā. Ķieģelis ar pamatnes krasu no gaiši pelēkas līdz bēša krāsai. Ar rokām veidots ķieģelis, kuram tiek uzklāts gaiši pelēks pārklājums ( kār..

Apdares ķieģelis Nelissen Arte.Jo jūsu fasāde ir mākslas darbs. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Dažād..

Apdares ķieģelis Nelissen Aubergine.Sarkans un violeta ķieģelis ar rozīnīti. Ķieģelis, kurā pamatne ir sarkana; pamata toņi variē no vīna sarkana līdz violetam ar zili violetiem pustoņiem. Puston..

Apdares ķieģelis Nelissen Autrique. Apdares ķieģeļi, krāsās no oranžsarkanas līdz vīna krāsai visā krāšņumā.  Ķieģelis, kura pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanās līdz vīn..

Apdares ķieģelis Nelissen Belle Epoque de Marche. Lielisks apdares ķieģelis, kas ir mūžīgs. Ķieģelis ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar kaļķakmens pustoņiem...

Apdares ķieģelis Nelissen Belle Epoque de Marche Baekel.Lielisks apdares ķieģelis, kas ir mūžīgs. Ķieģelis ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar kaļķakmens pustoņiem..

Apdares ķieģelis Nelissen Black. Dziļi melnas krāsas ķieģelis. Homogēns apdares ķieģelis dziļi melna krāsa bez krasu pustoņiem. Kraukļa spārna krāsa tiek iegūta sajaucot melnus toņus. ..

Apdares ķieģelis Nelissen Black Wasserstrich. Melns kā nakts. Homogēnas sienas melnās krāsas ķieģelis bez krāsu toņiem. Kraukļa spārna krāsa rodas sajaucot dažādus melnus toņus. ..

Apdares ķieģelis Nelissen Blanco. Sniegbalta tīrība un vieglums. Ķieģelis ar dzeltenīgu ķieģeļa pamatni. Ar rokām veidotiem ķieģeļiem tiek uzklāts balts pārklājums ( kārta), kas veidots uz c..

Apdares ķieģelis. Papildu rozīnīte. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju  iegūt tumši brūnu ķieģeļu toni. Uz baltas smiltis tiek ..

Apdares ķieģelis Nelissen Borlo Sintered. Kolekcijas zvaigzne. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju iegūt tumši brūnu ķieģeļu toni. U..

Apdares ķieģelis Nelissen Bravo. Cienīgs komplimentus unikāls ķieģelis.  Mangāna oksīda vienmērīga sajaukšana ar pelēcīgi sarkanu mālu, ķieģeļi iegūst sarkani brūnu krāsu. Ķieģeļu virsma..

Apdares ķieģelis Nelissen Cap Gris Nez.Ar rokām darināti apdares ķieģeļi ar trīs pelēkiem toņiem  Cap Gris Nez ķieģelis, kurām ir pelēka pamatne; krāsas variē no sudrabaini pelēkas un bēš..

Apdares ķieģelis Nelissen Capri. Ar roku veidots apdares ķieģelis sarkanos un zilos toņos. Ķieģeļi, kuru pamatne ir sarkana; pamata tonis ir brūni-sarkans ar baltam nokrāsām un zilām noguls..

Apdares ķieģelis Nelissen Carma.Ķieģelis Nelissen Carma ar roku veidoti ķieģeļi, kas nodrošina izcilu līdzsvaru Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar mālu, rada iespēju iegūt..

Apdares ķieģelis Nelissen Cassis. Daudz vairāk nekā tikai melns. Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, iespējams iegūt melnu ķieģeļu toni. ..

Apdares ķieģelis Nelissen CETO. Dienvidu spīdums Ķieģelis ar dzeltenīgu pamatni. Dažādu krāsu un smilšu veidu izmantošana nodrošina krāsas no dzeltenas līdz gaiši rozā ar bēšiem un pelēkiem..

Apdares ķieģelis Nelissen Chronos. Mistisks melns.  Šī tumšā ķieģeļu krāsa galvenokārt variē no antracīta līdz ogļu melnajam, ar redzamiem ziliem un brūniem toņiem un baltām nogulsnē..

Ar rokām veidots apdares ķieģelis Nelissen Crema"crème de la crème"Nelissen Crema apdares ķieģeļi ir izgatavoti ar rokām, materiāls iegūts no Keseles plato Meuse ielejā (Beļģija) un bagātināti ar Eife..

Apdares ķieģelis Nelissen Dali. Ar roku veidots ķieģelis - vairāk nekā kompromiss Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju iegūt ..

Ķieģelis Nelissen Dante. Sarkana dzeja. Ķieģelis, kurā pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanas un spilgti sarkanas līdz violetai. Sarkanie toņi ir dabisko smilšu un dažādu apdedzin..

Apdares ķieģelis Nelissen Does Wasserstrich. Senais apdares ķieģelis.Ķieģelis ir izgatavots no sarkanā māla. Ražošanas procesā smilts slīpēšanas vietā, lai saglabātu ķieģeļa dabisku krāsu tiek..

Nelissen Drago - liesmas elpaNelissen Drago ir ar rokām veidoti apdares ķieģeļi no Limburgas noguluma no Kesselt plato Meuse ielejā (Beļģija) un bagātināts ar Eife vulkāna izejvielām.Dažādu veidu smil..

Apdares ķieģelis Nelissen Ferro. Ar roku darināts ķieģelis ar zilām nokrāsām Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, iegūst melnu ķieģeļu to..

Nelissen Forno ir kolekcijas zvaigzne  Vienmērīgi sajaucot stingri noteiktas mangāna oksīda proporcijas ar pelēksarkanu irdenu mālu, Nelissen Forno ķieģeļiem veidojās tumši brūns tonis...

Apdares ķieģelis Nelissen Gabriella. Dzeltena un pelēka krāsa ir perfekta savienība.                               ..

Apdares ķieģelis Nelissen Goya. Ar rokām veidots ķieģelis ar rozā un tumši pelēko toni. Ķieģeļiem ir bēša-rozā pamatne; pamata tonis variē no oranži – rozā līdz dzelteni – bēšām ar baltiem, ..

Apdares ķieģelis Nelissen Grafit. Roku veidots apdares ķieģelis ar pelēku virsmu Ķieģelis, kurā pamatne ir pelēki brūnā krāsā. Virsmas iegūst tumši pelēku grafīta krāsu slīpēšanas rezultātā..

Apdares ķieģelis Nelissen Green Grey Braised. Apdares ķieģelis, kas ir tik pat unikāls, kā jūs paši. Ķieģelis, kurām ir zaļi pelēka pamatne. Krāsa veidojās pateicoties atkārtotas apdedzināša..

Apdares ķieģelis Nelissen Grey. Ķieģelis Nelissen Grey, lieliskai pelēkai fasādei. Vienveidīgs pelēks apdares ķieģelis...

Apdares ķieģelis Nelissen Grey Sintered. Ķieģelis Nelissen Grey Sintered jūsu fasādes rozīnīte. Pelēks ķieģelis ar nokrāsām veidojās pateicoties sacepšanai. ..

Ķieģelis Nelissen Grey Sintered Wasserstrich.Ķieģelis Nelissen Grey Sintered Wasserstrich pelēks ķieģelis ar melnu nokrāsu Pelēks ķieģelis ar nokrāsām veidojās sacepšanas rezultātā. ..

Apdares ķieģelis Nelissen Grey Wasserstrich. Ķieģelis Nelissen Grey Wasserstrich pelēks, bet nav garlaicīgs. Vienveidīgs pelēks apdares ķieģelis...

Apdares ķieģelis Nelissen Hades. Krāsu dumpis. Ķieģeļi, kuru pamatne ir sarkana. Krāsu toņi variē no sarkani-bēša un pelēki baltai līdz melnai, ar mazāk izteiktiem plankumiem un redzamām ba..

Apdares ķieģelis Nelissen HEBE. Jaunības kaislība. Ķieģelis ar dzeltenīgu pamatni. Pasteļtoņu krāsu variācijas no oranži-sarkanas līdz tumši sarkanai, pamīšus ar dzeltenām niansēm. Novecošan..

Apdares ķieģelis Nelissen Helena. Debesu skaistuma fasāde. Ķieģelis ar rozā pamatni; krāsu variācijas iekļauj pasteļtoņus no oranžsarkanas līdz purpuri sarkanas krāsas, pamīšus stingri defi..

Apdares ķieģelis Nelissen Hera. Mītisks apdares ķieģelis. Ķieģelis, kurā pamatne ir sarkana; ķieģeļu pamata toņi - brūni-sarkans ar baltajiem pustoņiem un zilām nogulsnēm. Krāsas tiek attēlo..

Apdares ķieģelis Nelissen Honte Wasserstrich. Spilgts, gaišs un apburošs. Oranža krāsa ir sajaukuma rezultāts, sajaucot ar oranžo mālu no Vācija. Smilts slīpēšanas vietā tiek izmantots ūdens,..

Apdares ķieģelis Nelissen Horta. Horta - ar rokām veidots pelēks ķieģelis. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar mālu, rada iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Pas..

Ķieģelis Nelissen Jeker Wasserstrich. Melna bez robežām. Jeker ķieģeļi ir izgatavoti no upes māla, bet brūna krāsa ir iegūta mangāna pievienošanas rezultātā. Slīpēšanai tiek izmantots ūdens,..

Apdares ķieģelis Nelissen Klampsteen Kesselt. Apdares ķieģeļi, kas pievērš uzmanību ar savu vienkāršību. Ķieģeļi, kuru pamatne ir tumši sarkana; pamata tonis variē no pelēka līdz sarkanam ar..

Apdares ķieģelis Nelissen Klampsteen Kesselt Baekel. Ar rokām darināti apdares ķieģeļi ar sarkaniem toņiem. Ķieģeļi, kuru pamatne ir sarkana; pamata tonis variē no pelēka līdz sarkanam ar ba..

Apdares ķieģelis Nelissen Kleurige Klinker. Sarkanais ķieģelis ar ēnojumu. Ķieģelis ir izgatavots no sarkanā māla un pelēkajām smiltīm. Sarkanie toņi ir mangāna oksīda un šī māla vienmērīga..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 113 (Kopā lapu - 3)