Ķieģeļi Nelissen


Preču salīdzināšana (0)


Apdares ķieģeļi ar violetiem toņiem.Sarkanie toņi veidojas mangāna oksīda un sarkanu mālu vienmērīgas sajaukšanas rezultāts. Toņu gammas no sarkanā līdz tumši sarkanai krāsai. ..

Apdares ķieģeļi klasiskai sienai. Sarkanie toņi veidojās vienmērīgas mala sajaukšanas ar mangāna oksīdu. Krāsas variē no sarkana līdz tumši sarkanai. ..

Roku veidoti ķieģeļi rozā toņos   Ķieģeļi ar bēši-rozā pamatni; pamata tonis variē no oranži-rozā līdz dzelteni-bēšām ar baltiem un rozā pustoņiem...

Ar roku veidots ķieģelis sarkana mīļotājiem Ķieģelis ar pamatni sarkanā krāsā; pamata tonis variē no oranžsarkana ar baltām un smilškrāsas nokrāsām līdz spilgti sarkana ar mazāk izteiktiem plank..

Antracīts, jo ne visām ir jābūt melnam vai baltam Ķieģelis, kurā pamatne ir pelēks antracīts. Krāsa veidojas atkārtoti apdedzinot ķieģeļus vidē ar zemu skābekļa saturu. Šīs process var radīt gaism..

Ļoti skaists ķieģelis Ķieģelis ar dzeltenīgu pamatni. Pārsvarā bēši-dzeltens tonis, kas nodrošina vispārēju ekru efektu ar izkaisītu rozā-brūnu krāsu pustoni un balto kaļķu nogulsnes...

Brīnišķīgs pelēks ķieģelis Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Dažādu veidu smiltis izmantošanu nodrošinā..

Ierāmēšana sudrabā Ķieģelis ar pamatnes krasu no gaiši pelēkas līdz bēša krāsai. Ar rokām veidots ķieģelis, kuram tiek uzklāts gaiši pelēks pārklājums ( kārta), kas veidots uz cementa javas p..

Jo jūsu fasāde ir māksalas darbs. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Dažādu veidu smiltis izmantošanu no..

Māksla ar lielo burtu Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Dažādu veidu smiltis izmantošanu nodrošinā krās..

Sarkans un violeta ķieģelis ar rozīnīti Ķieģelis, kurā pamatne ir sarkana; pamata toņi variē no vīna sarkana līdz violetam ar zili violetiem pustoņiem. Pustonis veidojās māla ar sarkani brūnu gr..

Apdares ķieģeļi, krāsās no oranžsarkanas līdz vīna krāsai visā krāšņumā  Ķieģelis, kura pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanās līdz vīna krāsai ar ziliem pustoņiem. Pustonis ..

Tumšs ķieģelis veidots ar rokām Ķieģelis ar rozā pamatni; krāsu variācijas iekļauj pasteļtoņus no oranžas līdz brūngani sarkanai, pamīšus ar stingri definētiem proporcijā bēšiem un pelēki-melnie..

Lielisks apdares ķieģelis, kas ir mūžīgs Ķieģelis ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar kaļķakmens pustoņiem. Tipisks vecināts izskats panākts apstrādājot mitrus u..

Lielisks apdares ķieģelis, kas ir mūžīgs. Ķieģelis ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar kaļķakmens pustoņiem. Tipisks vecināts izskats panākts apstrādājot mit..

Dziļi melnas krāsas ķieģelis Homogēns apdares ķieģēlis dziļi melna krāsa bez krasu pustoņiem. Kraukļa spārna krāsa tiek iegūta sajaucot melnaus toņus. ..

Melns kā nakts Homogēnas sienas melnās krāsas ķieģelis bez krāsu toņiem. Kraukļa spārna krāsa rodas sajaucot dažādus melnus toņus. ..

Sniegbalta tīrība un vieglums Ķieģelis ar dzeltenīgu ķieģeļa pamatni. Ar rokām veidotiem ķieģeļiem tiek uzklāts balts pārklājums ( kārta), kas veidots uz cementa javas pamata. Krāsu gamma ķieģeļi..

Papildu rozīnīte Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju  iegūt tumši brūnu ķieģeļu toni. Uz baltas smiltis tiek uzklāts balts pulveris u..

Kolekcijas zvaigzne Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju iegūt tumši brūnu ķieģeļu toni. Uz balta smilts tiek uzklāts balts pulveris un ti..

Cienīgs komplimentus unikāls ķieģelis  Mangāna oksīda vienmērīga sajaukšana ar pelecīgi sarkanu mālu, ķieģeļi iegūst sarkani brūnu krāsu. Ķieģeļu virsma ar smalkgraudainu smiltim; krāsas vari..

Ar rokām darināti apdares ķieģeļi ar trīs pelēkiem toņiem  Ķieģelis, kurām ir pelēka pamatne; krāsas variē no sudrabaini pelēkas un bēši pelēkas līdz peles pelēkai krāsai. Krāsainie efek..

Ķieģelim ir pelēka pamatne; krāsas variē no sudrabaini pelēkas un bešīgi pelēkai līdz peles pelēkai. Dažādas faktūras tiek panāktas pateicoties zāģu skaidas un smalku baltu smilšu izmantošanas. Dažā..

Ar roku veidots apdares ķieģelis sarkanos un zilos toņos Ķieģeļi, kuru pamatne ir sarkana; pamata tonis ir brūni-sarkans ar baltam nokrāsām un zilām nogulsnēm. Krāsas tiek attēlotas stingri note..

Ar roku veidoti ķieģeļi, kas nodrošina izcilu līdzsvaru Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar mālu, roda iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu krāsu ar ziliem toņiem. ..

Daudz vairāk nekā tikai melns Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, iespējams iegūt melnu ķieģeļu toni. Krāsas variē no galvenokārt kokogles pel..

Dienvidu spīdums Ķieģelis ar dzeltenīgu pamatni. Dažādu krāsu un smilšu veidu izmantošana nodrošina krāsas no dzeltenas līdz gaiši rozā ar bēšiem un pelēkiem pustoņiem, ar redzamam baltām nogul..

Mistisks melns  Šī tumšā ķieģeļu krāsa galvenokārt variē no antracīta līdz ogļu melnajam, ar redzamiem ziliem un brūniem toņiem un baltām nogulsnēm. Novecošanas process ietekmē arī krāsu..

Ar roku veidots ķieģelis - vairāk nekā kompromiss Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju iegūt tumši brūnu ķieģeļa toni. Toņi variē..

Sarkana dzeja Ķieģelis, kurā pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanas un spilgti sarkanas līdz violetai. Sarkanie toņi ir dabisko smilšu un dažādu apdedzināšanas režīmu izmantošanas rezu..

Senais apdares ķieģelis Ķieģelis ir izgatavots no sarkanā māla. Ražošanas procesā smilts slīpēšanas vietā, lai saglabātu ķieģeļa dabisku krāsu tiek izmantots ūdens. Dabiskā krāsu gamma ir panākta ..

Ar roku darināts ķieģelis ar zilām nokrāsām Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, iegūst melnu ķieģeļu toni. Krāsas variē no kokogles melnas l..

Dzeltens ķieģelis ar baltu toni Ķieģelis ar dzeltenīgu pamatni; galvenaie toņi ir dzeltenas un gaiši rozā krāsas variācija. Ķieģeļa krāsas radīšana notiek ar samērā eļļainu smalku balto smilti, ..

Dzeltena un pelēka krāsa ir perfekta savienība                                           ..

Ar rokām veidots ķieģelis ar rozā un tumši pelēko toni Ķieģeļiem ir bēša-rozā pamatne; pamata tonis variē no oranži – rozā līdz dzelteni – bēšām ar baltiem, rozā un tumši pelēkiem pustoņiem.&nbs..

Roku veidots apdares ķieģēlis ar pelēku virsmu Ķieģelis, kurā pamatne ir pelēki brūnā krāsā. Virsmas iegūst tumši pelēku grafīta krāsu slīpēšanas rezultātā. Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas..

Apdares ķieģelis, kas ir tik pat unikāls, kā jūs paši Ķieģelis, kurām ir zaļi pelēka pamatne. Krāsa veidojās pateicoties atkārtotas apdedzināšanas rezultātā vidē ar zemu skābekļa saturu. Šī proc..

Lieliska pelēka fasāde Vienveidīgs pelēks apdares ķieģelis...

Jūsu fasādes rozīnīte Pelēks ķieģelis ar nokrasām veidojās pateicoties sacepšanai. ..

Pelēks ķieģelis ar melnu nokrāsu Pelēks ķieģelis ar nokrāsām vaidojās sacepšanas rezultātā. ..

Pelēks, bet nav garlaicīgs Vienveidīgs pelēks apdares ķieģelis...

Krāsu dumpis Ķieģeļi, kuru pamatne ir sarkana. Krāsu toņi variē no sarkani-bēša un pelēki baltai līdz melnai, ar mazāk izteiktiem plankumiem un redzamām baltām nogulsnēm. Novecošanas process ie..

Jaunības kaislība Ķieģelis ar dzeltenīgu pamatni. Pasteļtoņu krāsu variācijas no oranži-sarkanas līdz tumši sarkanai, pamīšus ar dzeltenām niansēm. Novecošanas process arī ietekmē krāsu toņus...

Debesu skaistuma fasāde Ķieģelis ar rozā pamatni; krāsu variācijas iekļauj pasteļtoņus no oranžsarkanas līdz purpuri sarkanas krāsas, pamīšus stingri definētās proporcijās ar dzelteniem un zilga..

Mītisks apdares ķieģelis Ķieģelis, kurā pamatne ir sarkana; ķieģeļu pamata toņi - brūni-sarkans ar baltajiem pustoņiem un zilām nogulsnēm. Krāsas tiek attēlotas stingri noteiktās proporcijās...

Spilgts, gaišs un apburošs Oranža krāsa ir sajaukuma rezultāts, sajaucot ar oranžo mālu no Vācija. Smilts slīpēšanas vietā tiek izmantots ūdens, lai pastiprināt dabisko ķieģeļa krāsu. Krāsu gamma..

Horta - ar rokām veidots pelēks ķieģelis Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar mālu, roda iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļu toni. Pasteļtoņu variācijas no pelēkas krāsas lī..

Melna bez robežām Jeker ķieģeļi ir izgatavoti no upes māla, bet brūna krāsa ir iegūta mangāna pievienošanas rezultātā. Slīpēšanai tiek izmantots ūdens, smilts vietā, tas ļauj izcelt ķieģeļa dabīg..

Apdares ķieģeļi, kas pievērš uzmanību ar savu vienkāršību Ķieģeļi, kuru pamatne ir tumši sarkana; pamata tonis variē no pelēka līdz sarkanam ar balti-dzeltenām nogulsnēm...

Ar rokām darināti apdares ķieģeļi ar sarkaniem toņiem Ķieģeļi, kuru pamatne ir sarkana; pamata tonis variē no pelēka līdz sarkanam ar balti-dzeltenām nogulsnēm. Nepareizas formas ķieģeļi ar rupj..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 107 (Kopā lapu - 3)