Ķieģeļi

Apdares ķieģeļi  – tā ir mūžīga vērtība.

 

Ja fasādei izvēlēsieties apdares ķieģeļus, varat būtu drošs -  Jūsu ēkai būs fasāde ar  mūžīgu vērtību – dižciltīga, klasiski skaista un izturīga Latvijas skarbajos un neparedzamajos laikapstākļos.

 

Apdares ķieģeļi kā perfekta mājas vizītkarte.

Apdares ķieģeļi piešķir ēkas fasādei īpašu  vērtību. Apdares ķieģeļi ir izgatavoti no māla, tie ir pilnībā dabīgs materiāls, kas lieliski harmonē ar apkārtējo vidi, piestāv un izceļ jebkādas arhitektūras ēku. Apdares ķieģeļi tiek uzskatīti par ekoloģiskāko apdares materiālu. Māla ķieģeļu sastāvā nav nekādu organisku vielu, kas varētu iztaisīt pelēšanu vai pūšanu, tādēļ fasādi ne ar ko nav jāapstrādā.

Apdares ķieģeļi top laikietilpīgā ražošanas procesā. Ķieģeļi  tiek apdedzināti ļoti augstā temperatūrā, šajā procesā no māla pilnībā iztvaiko ūdens, kā arī ķīmiski piesaistītās ūdens molekulas, tādēļ apdares ķieģeļi ir ļoti izturīgi.

Apdares ķieģeļi ir ēkas fasādes vizītkarte, tiem ir jāizskatās perfekti. Mūsu piedāvāto ražotāju apdares ķieģeļi ir ļoti rūpīgi ražoti - precīzas formas,  izmēra, vienāda krāsu toņa.

Apdares ķieģeļi var būt dažāda veida, jāizvēlas atkarībā no tā, kam tie ir paredzēti. Piemēram,  brīnišķīgi izskatās vecināti apdares ķieģeļi, kas ir roku darbs,  tie piešķir  fasādei īpašu dizaina odziņu. Sortimentā ir arī apdares ķieģeļi, kas izskatās mūsdienīgāki.

Dizainisku un arhitektonisku elementu, piemēram, palodžu, karnīžu  apdarei biežāk tiek izmantoti figurālie apdares ķieģeļi, tie mēdz  būt ar oriģinālu dizainu, atšķirīgas formas, noapaļoti vai nošķelti u.c.

Apdares ķieģeļu kvalitātes rādītājs – salizturība un spiedes stiprība.

Apdares ķieģeļus fasādei biežāk izvēlas cilvēki, kas novērtē kvalitatīvus un ilgmūžīgus materiālus. Par apdares ķieģeļu fasādi var būt drošs, ka tā kalpos tik ilgi, cik pati mājajo šo fasādi nekas nevar sabojāt – nedz saule, nedz sals, nedz laika zobs.

Apdares ķieģeļi fasādē nekad neizbalēs tāpēc, ka to krāsa ir dabīga.

Apdares ķieģeļi fasādē  savu vizuālo izskatu nezaudē arī 50 un 100 gadu laikā.

Galvenie apdares ķieģeļu izturības un ilgmūžības rādītāji ir salizturība. Atbilstoši Eiropas prasībām - fasādes apdares ķieģeļiem jābūt 100 ciklu salizturībai.

Svarīgs faktors ir arī apdares ķieģeļu mehāniskā izturība jeb spiedes stiprība..

Ilgmūžības un izturības ziņā ķieģeļus nevar pārspēt neviens cits fasādes apdares materiāls. Piemēram, ja fasādei tiek veidota dekoratīvā apmetuma apdare, ir diezgan liela iespēja, ka pēc 5-10 gadiem fasāde vietām jau būs sākusi lobīties, tā būs jāatjauno.

Apdares ķieģeļu fasādei veikt tīrīšanu ir salīdzinoši vienkārši. Kad rodas vajadzība, fasāde tiek mazgāta ar  augstspiediena ūdens strūklu.

Apdares ķieģeļi – nodrošina siltumizolāciju, skaņas izolāciju un ugunsdrošību.

Apdares ķieģeļiem būtiska priekšrocība ir tā,  ka šāda fasāde ir ugunsdroša. Kā  zināms, ķieģeļi nedeg.

Ja fasādei tiek izmantoti apdares ķieģeļi, tas arī būtiski uzlabo ēkas skaņas izolāciju.

Kā arī ar apdares ķieģeļiem apmūrētai ēkai ir daudz labāka siltumizolācija. Ķieģeļiem piemīt augsta siltumakumulācija, respektīvi, siltajā, saulainajā laikā ķieģeļi uzņem (absorbē) siltumu, savukārt temperatūrai pazeminoties, apdares ķieģeļi pamazām atdod siltumu – gan uz ārpusi, gan iekštelpās. Tādēļ  šādās mājās parasti ir labs un vienmērīgs  mikroklimats.