Ķieģeļflīzes Roben


Preču salīdzināšana (0)


Klinkers Aarhus anthrazitAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes -Aarhus anthrazit.Pateicoties neviendabīgai klinkera ķieģeļflīžu struktūrai ar smilšu izsmidzināšanu, ko uzsver tumša, antrac..

Ķieģeļflīze Aarhus blau-buntAarhus blau-bunt - dzelteni sarkanas ķieģeļflīzes ar nokrāsuKlinkera ķieģeļflīzes no ekskluzīvas Aarhus kolekcijas. Tradicionālā sarkanā ķieģeļa tēma, ķie..

Klinkers Aarhus gelb-bunt, carbonAarhus gelb-bunt, carbon Aarhus dzeltenā krāsā ar nokrāsu - to raksturo silti dzeltena krāsa un it kā saskrāpēta klinkera ķieģeļflīze, kas atgādina silto ..

Ķieģeļflīze Aarhus rot-buntKlinkera ķieģeļflīzes no ekskluzīvas Aarhus kolekcijas Aarhus sarkanā krāsā ar nokrāsu, nedaudz atšķaidīta sarkana krāsa, kas arī bija saistīta ar smilšk..

Klinkers Aarhus sandweiss-buntSmilšbaltas klinkera ķieģeļflīzes ar toņiem.Unikālas  klinkera ķieģeļflīzes no Aarhus kolekcijas baltā smilts krāsā ar nevienlīdzīgām malām un virsmu,..

Ķieģeļflīze Aarhus silberschwarz  Aarhus silberschwarz - sudrabaini pelēkas ķieģeļflīzesAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes. Virsmas krāsa un struktūra atgādina rūpniecisku, stingru ..

Klinkers Aarhus weissgrauĶieģēļflīze Roben Aarhus weissgrau- pelēki baltas klinkera ķieģeļflīzes.Modorna, universāla gaiši pelēka krāsa.Kombinācija ar interesantu virsmas struktūru, kas ir r..

Ķieģeļflīze Adelajde burgundAdelajde burgund, reljefas klinkera ķieģeļflīzesAdelajde burgund ķieģeļflīzem raksturīgā bordo krāsa mainot saules gaismas leņķi, atšķirīgi atspoguļo gaismu un maina krāsu...

Klinkers BrisbaneApdares klinkera ķieģeļflīzes antracīts ar nokrāsu, gludasKlinkera ķieģeļflīzes izceļas ar krāsu, pelēkās nokrāsās ar metāla spīdumu, ko uzsver gluda virskārtas struktūra.Šīs sērija..

Ķieģeļflīze Brisbane XLDFGara formāta apdares klinkera ķieģeļflīzes Brisbane XLDF antracīts ar nokrāsu, gludas. Klinkera ķieģeļflīzes Brisbane XLDF izceļas ar krāsu, pelēkās nok..

Klinkers CalaisApdares klinkera ķieģeļflīze Roben Calais  - ogļu. Roben Calais ķieģeļflīžu iezīmes ir neparastas krasas un virsmas. Silto, jaukto smilškrāsas un brūnās nokrāsu kombināci..

Ķieģeļflīze Calais carbonKlinkera ķieģeļflīzes Calais carbon ir radīta maksimāli līdzīga Dover carbon klinkera ķieģeļflīzei un atšķirība no tās ir minimālas, kas atspoguļota krasu niansēs. Calais ca..

Klinkers Canberra herbstlaub, glattGludas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar nokrāsu Unikāla klinkera ķieģeļflīze, kas apvieno sarkanbrūnu un olīvu krāsas. Pateicoties tonim, tas maina izskatu atka..

Ķieģeļflīze Roben Canberra herbstlaub, glatt XLDFCanberra herbstlaub, glatt XLDF gara formāta kinkera ķieģeļflīzes, gludas ar nokrāsu, Unikāla gara formāta klinkera ķieģeļflīze Canberra herb..

Klinkers Roben Chelsea basalt-buntApdares klinkera ķieģeļflīze bazalts ar toņiem.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīze - RöbenPREMIUM. Tam ir neviendabīga struktūra ar ver..

Ķieģeļflīze Roben DarwinSarkani brūnas apdares klinkera ķieģeļflīzes, gludas.Darwin klinkera ķieģeļflīzes izceļas ar sarkanu krāsu ar brūnu nokrāsu. Klinkera ķieģeļflīzes tika izveidotas attīstītājiem..

Ķieģeļflīze Roben Dykbrand flamisch-bontFlāmu ar toņiem.Augstākās kvalitātes apdares klinkera ķieģeļflīzes (RöbenPREMIUM), kas veidotas ar rokām, kas apdedzinātas pēc vecās, tradicionālās recept..

Klinkers Faro granitFaro granit - granīta krasa Klinkera ķieģeļflīzes ir ieturētās vēsās krāsās, kuras izceļas ar neparastu nokrāsu, savstarpēji mijiedarbojas gaiši un tumši pelēka toņi. ..

Ķieģeļflīze Faro grau-nuanciert, glattFaro grau-nuanciert, glattAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes - RöbenPREMIUM. Virsmas vienmērīgā struktūra un pelēkā krāsa, kas maina krāsu atkarībā..

Klinkers Faro schwarz-nuanciert, geschiefertMelnas klinkera ķieģeļflīzes ar toni, cirsts.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes - RöbenPREMIUM. Melnā krāsa un smalkās padziļinājumi tās struktūrā l..

Ķieģeļflīze Faro schwarz-nuanciert, glattFaro schwarz-nuanciert, glatt - melnas klinkera ķieģeļflīzes ar toni, gludas.Augstākās kvalitātes apdares klinkera ķieģeļflīžes Faro schwarz-nuanciert, g..

Klinkers Filsum vulcan-buntApdares klinkera ķieģeļflīzes Filsum vulcan-bunt - Vulkans ar toni.Gluda klinkera ķieģeļflīze Filsum vulcan-bunt no kolekcijas RöbenPREMIUM.Tikai tuvumā var redzēt..

Ķieģeļflīze Faro schwarz-nuanciert, glattFormback buntgeflammt klinkera ķieģeļflīzes ar toņiem, apdedzinātasAugstākās kvalitātes  apdares klinkera ķieģeļflīzes  Formback buntgeflammt (Röben..

Ķieģeļflīze Formback graphit-buntKlinkera ķieģeļflīze Formback graphit-bunt grafīts ar toņiemAugstākajā kvalitātē apdares klinkera ķieģeļflīze  Formback graphit-bunt (RöbenPREMIUM), šajā līnijā ..

Ķieģeļflīze Formback hellrot-buntFormback hellrot-bunt klinkera ķieģeļflīze gaiši sarkana ar toņiem.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Formback hellrot-bunt (RöbenPREMIUM) sarkanas ar ma..

Ķieģeļflīze Formback rot-braunKlinkera ķieģeļflīzes Formback rot-braun brūni sarkanas (silti sarkanbrūns).Katra klinkera ķieģeļflīze Formback rot-braun ir unikāla ar zemniecisku virsmu, kas..

Ķieģeļflīze Geestbrand bunt-weissKlinkera ķieģeļflīzes Geestbrand bunt-weiss baltas ar toņiemAugstākās kvalitātes apdares klinkera ķieģeļflīzes Geestbrand bunt-weiss - RöbenPREMIUM. Klinkera ķie..

Ķieģeļflīze Geestbrand felsgrauGeestbrand felsgrau sudrabaini pelēkas klinkera ķieģeļflīzesGeestbrand felsgrau apdares klinkera ķieģeļflīžes. Apvieno tradicionālas ķieģeļflīzes formu ar modernāku krā..

Ķieģeļflīze GranityApdares klinkera ķieģeļflīzes Granity, kas apvieno brūnas un grafīta krāsas ar baltu.Granity ķieģeļflīžu piedāvājums ir paredzēts tiem, kas novērtē drosmīgus lēmumus...

Ķieģeļflīze GranvilleKlinkera ķieģeļflīzes Granville ar neparastu krāsojumu un virsmas faktūru. Granville klinkera ķieģeļflizes izceļas ar neparastu krāsojumu un virsmas faktūru. P..

Klinkers Greetsiel friesisch-bunt, genarbt/besandetFrizland ar toņiem, gofrēta ar smilšu nogulsnēšanu.Augstākās kvalitātes ķieģeļflīzes Greetsiel friesisch-bunt, genarbt/besandet (RöbenPREMIUM) ..

Klinkers Greetsiel friesisch-bunt, glattGreetsiel friesisch-bunt, glatt klinkera ķieģeļflīzes sarkani zilas, ar krāsainu toni, gludas.Klinkera ķieģeļflīzes Greetsiel friesisch-bunt, glatt krāsainas, g..

Ķieģeļflīze HastingsKlinkera ķieģeļflizes Hastings , kas veidoti smilškrāsas, baltā un brūnā tonī ar bordo nokrāsu.Priekšējās virsmas oriģinālās faktūras kombinācija ar neviendabīgu krāsu, k..

Klinkers Island perlweissPĒRLES BALTS ķieģeļflīzes Island perlweiss.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Island perlweiss - RöbenPREMIUM. Ķieģeļflīžu virsma ar plānām plaisām daudzus ga..

Klinkers Jever friesisch-buntFrizlande klinkera ķieģeļflīzes Jever friesisch-bunt ar toņiemKlinkera ķieģeļflīzes  Jever friesisch-bunt no RöbenPREMIUM kolekcijas, redzot kuru, jūs nevarat pa..

Ķieģeļflīze ManchesterAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Manchester  - RöbenPREMIUM.Manchester klinkera ķieģeļflīžu galvenā krāsa ir antracīts, dažās vietās apvienojumā ar bronzas un..

Klinkers Manus banda   Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota mo..

Ķieģeļflīze Manus banda carbonAugstākās kvalitātes Manus banda carbon klinkera ķieģeļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīzes kolekcija Röben sortimentā, kas izgatav..

Manus java carbonAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Manus java carbon no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota..

Ķieģeļflīze Manus kyra carbonAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Manus kyra carbon no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā,..

Klinkers Manus salina carbon Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Manus salina carbon no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas ..

Ķieģeļflīze Manus SamoaAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes  Manus Samoa no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izg..

Klinkers Manus tongaAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Manus tonga no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota m..

Ķieģeļflīze Manus tonga carbonAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Manus tonga carbon no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā,..

Ķieģeļflīze Melbourne XLDF ziegelrot, glattGara formāta klinkera ķieģeļflīzes Melbourne XLDF ziegelrot, glatt - gludas, sarkanas.Gara formāta klinkera ķieģeļflīzes Melbourne XLDF  zieg..

Ķieģeļflīze Melbourne ziegelrot, genarbtMelbourne ziegelrot, genarbt - sarkanas, reljefainas apdares klinkera ķieģeļflīzes Melbourne ziegelrot, genarbt klinkera ķieģeļflīzes tradicionālā ķi..

Ķieģeļflīze Melbourne ziegelrot, glattGludas, sarkanas apdares klinkera ķieģeļflīzes Melbourne ziegelrot, glattKlinkera ķieģeļflīzes Melbourne ziegelrot, glatt ar tradicionālu sarkanu ..

Ķieģeļflīze MiltonApdares klinkera ķieģeļflīzes Roben Miltona ir brūnā krāsā. Pelēkas, smilškrāsas, brūnas un rozā krāsu gammas mainās atkarībā no apgaismojuma. Klinkera ķeiģeļflīzes Mi..

Klinkers Montblanc perlweissKlinkera ķieģeļflīzes Montblanc perlweiss - pērles baltā krāsā.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes Montblanc perlweiss - RöbenPREMIUM. Šīs krāsas unikalit..

Ķieģeļflīze Moorbrand lehm-buntMoorbrand lehm-bunt ar toni.Augstākās kvalitātes klinkera kieģeļflīzes Moorbrand lehm-bunt (RöbenPREMIUM) no Vidusjūras kolekcijas.  Spilgti s..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 79 (Kopā lapu - 2)