Ķieģeļflīzes Roben


Preču salīdzināšana (0)


ANTRACĪTSAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes.Pateicoties neviendabīgai klinkera ķieģeļflīžu struktūrai ar smilšu izsmidzināšanu, ko uzsver tumša, antracīta krāsa un vairāku formātu izvēle, k..

Aarhus blau-bunt - sarkanas ķieģeļflīzes ar nokrāsuKlinkera ķieģeļflīzes no ekskluzīvas Aarhus kolekcijas.Tradicionālā sarkanā ķieģeļa tēma, ķieģeļflīžu gadījumā ar karkanām nokrasām Aaarhus ieguva&..

Aarhus gelb-bunt, carbon Aarhus dzeltenā krāsā ar nokrāsu - to raksturo silti dzeltena krāsa un it kā saskrāpēta klinkera ķieģeļflīze, kas atgādina silto dienvidu ainavas.  Neatkarīgi ..

Pelēkas ķieģeļflīzes ar nokrāsuModerna klinkera ķieģeļflīze, universāla gaiši pelēka krasa.Kombinācija ar interesantu  virsmas struktūru, kas ir raupja un nelīdzena, neapšaubāmi piešķir klinkera ..

Aarhus rot-buntKlinkera ķieģeļflīzes no ekskluzīvas Aarhus kolekcijas Aarhus sarkanā krāsā ar nokrāsu, nedaudz atšķaidīta sarkana krāsa, kas arī bija saistīta ar smilškrāsas un dzelte..

Smilšu balta klinkera ķieģeļflīzes ar toņiemUnikālas  klinkera ķieģeļflīzes no AAHUS kolekcijas baltā smilts krāsā ar nevienlīdzīgām malām un virsmu, kas atgādina akmens virsmu.Šīs..

 Aarhus silberschwarz - sudrabaini pelēkas ķieģeļflīzesAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes. Virsmas krāsa un struktūra atgādina rūpniecisku, stingru celtnicību.  Aarhus silbers..

Pelēki baltas klinkera ķieģeļflīzesModorna, universāla gaiši pelēka krāsa.Kombinācija ar interesantu virsmas struktūru, kas ir raupja un nelīdzena, neapšaubāmi piešķir klinkera ķieģeļflīzei ..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes antracīts ar nokrāsu, gludasKlinkera ķieģeļflīzes izceļas ar krāsu, pelēkās nokrāsās ar metāla spīdumu, ko uzsver gluda virskārtas struktūra.Ķieģeļflīzes ir iespējāmas LD..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes antracīts ar nokrāsu, gludasKlinkera ķieģeļflīzes izceļas ar krāsu, pelēkās nokrāsās ar metāla spīdumu, ko uzsver gluda virskārtas struktūra.Šīs sērijas klinkera ķieģeļfl..

Apdares klinkera ķieģēļflizes – Ogļu   Šīs klinkera ķieģēļflīzes atšķirīgās iezīmes ir neparastas krāsa un virsma   Silto, jaukto smilškrāsas un brūnās nokrāsu kombinācija u..

Gludas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar nokrāsuUnikāla klinkera ķieģeļflīze, kas apvieno sarkanbrūnu un olīvu krāsas. Pateicoties tonim, tas maina izskatu atkarībā no gaismas.Canberra herbstlaub ..

Apdares klinkera ķieģeļflīze bazalts ar toņiemAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīze - RöbenPREMIUM. Tam ir neviendabīga struktūra ar vertikālu rievošanu, un klinkera ..

Sarkani brūnas apdares klinkera ķieģeļflīzes, gludasDarwin klinkera ķieģeļflīzes izceļas ar sarkanu krāsu ar brūnu nokrāsu. Klinkera ķieģeļflīzes tika izveidotas attīstītājiem, kuri ievēro sarkano ķie..

Flāmu ar toņiemAugstākās kvalitātes apdares klinkera ķieģeļflīzes (RöbenPREMIUM), kas veidotas ar rokām, kas apdedzinātas pēc vecās, tradicionālās receptes. Ir trīs galvenās krāsu grupas: s..

Faro granit - granīta krasa Klinkera ķieģeļflīzes ir ieturētās vēsās krāsās, kuras izceļas ar neparastu nokrāsu, savstarpēji mijiedarbojas gaiši un tumši pelēka toņi.   Gludā ..

Faro grau-nuanciert, glattAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes - RöbenPREMIUM. Virsmas vienmērīgā struktūra un pelēkā krāsa, kas maina krāsu atkarībā no apgaismojuma, uzsver modernā diz..

Melnas klinkera ķieģeļflīzes ar toni, cirstsAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes - RöbenPREMIUM. Melnā krāsa un smalkās padziļinājumi tās struktūrā lieliski uzsver moderna dizaina raksturu.Salīd..

Melnas klinkera ķieģeļflīzes ar toni, gludasAugstākās kvalitātes apdares klinkera ķieģeļflīžes - RöbenPREMIUM. Virsmas vienmērīgā struktūra un melnā krāsa padara to īpaši piemērotu mūsdienu minimālism..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes - Vulkans ar toniGluda klinkera ķieģeļflīze no kolekcijas RöbenPREMIUM.Tikai tuvumā var redzēt klinkera ķieģeļflīzes virsmas variācijas: no spilgti sarkanas, cauri tumšāk..

Klinkera ķieģeļflīze grafīts ar toņiemAugstākajā kvalitātē apdares klinkera ķieģeļflīze (RöbenPREMIUM), šajā līnijā ir apvienoti sarkanie ķieģeļi ar grafīta pārklājumu.Katra ķieģeļflīze ir unikāla ar ..

Klinkera ķieģeļflīzes ar toņiem, apdedzinātasAugstākās kvalitātes  apdares klinkera ķieģeļflīzes (RöbenPREMIUM) ar sarkanīgi pelēcīgi brūnu nokrāsu.Katra klinkera ķieģeļflīze ir unikāla ar zemnie..

Klinkera ķieģeļflīze gaiši sarkana ar toņiemAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes (RöbenPREMIUM) sarkanas ar maigi brūnu nokrāsu.Katra klinkera ķieģeļflīze ir unikāla ar zemniecisku virsmu, kas i..

Klinkera ķieģeļflīzes brūni sarkansas (silti sarkanbrūns).Katra klinkera ķieģeļflīze ir unikāla ar zemniecisku virsmu, kas izveidota mājām tradicionālā stilā, kas saistīts ar veco būvniecību. Šī klink..

Klinkera ķieģeļflīzes baltas ar toņiemAugstākās kvalitātes apdares klinkera ķieģeļglīzes - RöbenPREMIUM. Klinkera ķieģēļflīzes izceļas ar baltām svītrām uz sarkana fona, kas atgādina baltas krāsas pie..

Sudrabaini pelēkas klinkera ķieģeļflīzesApdares klinkera ķieģeļflīžes. Apvieno tradicionālas ķieģeļflīzes formu ar modernāku krāsu.Baltajam, grafīta un pelēkajam toņiem, kas uzklāts uz klasiskā sarkan..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes, kas apvieno brūnas un grafīta krāsas ar baltu.Šis piedāvājums ir paredzēts tiem, kas novērtē drosmīgus lēmumus.Klinkera ķieģeļflīzei ir neparasta krāsu gamma, kas a..

Klinkera ķieģeļflīzes ar neparastu krāsojumu un virsmas faktūru. Šis klinkera ķieģēļflizes izceļas ar neparastu krāsojumu un virsmas faktūru. Pelēka, grafīta un silti brūna maisījuma kombinā..

GREETSIEL friesisch-bunt, genarbt/besandetFrizland ar toņiem, gofrēta ar smilšu nogulsnēšanuAugstākās kvalitātes ķieģeļflīzes (RöbenPREMIUM) ar ļoti dekoratīvu virsmu.  Uz sarkanās pamatnes ..

Klinkera ķieģeļflizes, kas veidoti smilškrāsas, baltā un brūnā tonī ar bordo nokrāsu.Priekšējās virsmas oriģinālās faktūras kombinācija ar neviendabīgu krāsu, kas veidota smilškrāsas, baltā un br..

PĒRLES BALTS ķieģelis Augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis - RöbenPREMIUM. Ķieģeļu virsma ar plānām plaisām daudzus gadus paliek balta, neatkarīgi no laika apstākļiem.Šīs krāsas unikali..

Frizlande klinkera ķieģeļflīzes ar toņiemKlinkera ķieģeļflīzes no RöbenPREMIUM kolekcijas, redzot kuru, jūs nevarat palikt vienaldzīgs. Klinkera ķieģeļflīze piesaista aci ar pelēcīgi brūnu, ..

Klinkera apdares ķieģeļflīzesAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes - RöbenPREMIUM.Manchester klinkera ķieģeļflīžu galvenā krāsa ir antracīts, dažās vietās apvienojumā ar bronzas un sarkanām svītr..

MANUS BandaAugstākās kvalitātes klinkera ķieģēļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota modernākajā ķieģeļu rūpn..

MANUS BANDA OGLEAugstākās kvalitātes klinkera flīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīzes kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota modernākajā ķieģeļu rūpnīcā Eiropā..

MANUS JAVA carbonAugstākās kvalitātes klinkera ķieģēļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota modernākajā ķieģeļu rū..

MANUS KYRA carbonAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota modernākajā ķieģeļ..

MANUS SALINA carbonAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota modernākajā ķieģeļu ..

MANUS Samoa Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota modernākajā ķieģeļu rū..

MANUS TONGA Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota modernākajā ķieģeļu rū..

MANUS TONGA  CarbonAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes no unikālās MANUS kolekcijas. Šī ir jaunākā klinkera ķieģeļflīžu kolekcija Röben sortimentā, kas izgatavota modernākajā ķie..

Sarkanas, reljefainas apdares klinkera ķieģeļflīzes MELBOURNE ziegelrot, genarbt klinkera ķieģeļflīzes tradicionālā ķieģēļsarkanā krāsā. Oriģinālais akcents ir reljefaina virsma, kas klinkera ķie..

Gludas, sarkanas apdares klinkera ķieģeļflīzesKlinkera ķieģeļflīzes ar tradicionālu sarkanu krāsu ir klasika ķieģeļflīžu sortimentā - apdedzināta māla krāsa. Tāpat kā citas klinkera ķieģeļflīzes, šīs ..

PĒRLES BALTAS klinkera ķieģeļflīzesAugstākās kvalitātes klinkera ķieģēļflīzes - RöbenPREMIUM. Šīs krāsas unikalitātes noslēpums slēpjas māla izvēlē, kas galvenokārt sastāv no kaolīna (minerāls, no kur..

MORBRANDA LEHM ar toniAugstākās kvalitātes klinkera kieģeļflīzes (RöbenPREMIUM) no Vidusjūras kolekcijas  Spilgti sarkani, saulaini dzelteni un zemes smilškrāsas toņu kombi..

Klinkera ķieģēļflize dzeltenīgi smilškrāsas toniAugstākās kvalitātes apdares klinkera ķieģēļflīzes (RöbenPREMIUM) no kolekcijas Mediterran.Morbrand dzeltenīgas klinkera ķieģēļflīzes ir spilgti sarkana..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 71 (Kopā lapu - 2)