Ķieģeļflīzes Wienerberger


Preču salīdzināšana (0)


Haandform Classic ķieģeļflīžū kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Abote ķieģeļflīzes ir raibā pelēkā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā māl..

Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi. Agora Agaatgrijs ķieģeļflīzes ir pelēkā raibā krāsā. Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkārša..

Agora kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Alugrijs ķieģeļi ir pelēkā krāsā. Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkārša roku formēšanas klinkera..

Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Grafietzwart ķieģeļflīzes ir melnā krāsā.  Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkārša..

Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Super Wit ķieģeļflīzes ir baltā krāsā.Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkārša roku formēšanas kl..

Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Titangrijs  ķieģeļflīzes ir pelēkā krāsā.Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkāršā roku formē..

Agora ķieģeļflīžu kolekcija: mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Wijnrood ķieģeļflīzes ir bordo raibā krāsā. Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkārša roku fo..

Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Wit Ivoor ķieģeļflīzes ir smilškrāsas krāsā.Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkārša roku fo..

Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi. Agora Zilvergrijs ķieģeļflīzes ir pelēkā krāsā. Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkārša roku..

Imperium ķieģeļflīžu kolekcija: klasikas spēks. Albius Imperium ķieģeļflīzes ir pelēkā krāsā.Imperium apdares ķieģeļflīzes no estētiskā viedokļa ir daudz kopīga ar romiešu celtniecības tradīcijām. Pie..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām darināti māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Alyssum ķieģeļflīzes ir raibā smilškrāsās krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izman..

Haandform Classic kolekcija: rokām formētas klinkera ķieģeļflīzes. Haandform Classic Amarillo ķieģeļflīzes ir bēšā krāsā. Ķieģeļflīzes tiek ražoti Lanaken rūpnīcā, Beļģijā. Šī ir vien..

Iberia kolekcija: autentiskas ugunīgas klinkera ķieģeļflīzes. Iberia kolekcija: jauna un vienlaikus atpazīstama. Klinkera ķieģeļflīzes Andalucia, rokām formētas ar koši sarkanām nokrāsām. Lai ..

Patrimonia ķieģeļflīžu kolekcija: siltas krāsas ar rokām veidotas ķieģeļflīzes.Appelbloesem tipiski neregulāras formas ķieģeļflīzes ar smalkgraudainu smilšu virsmu un nedaudz reljefu faktūru ir ide..

Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Atrium Rood ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā.Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija ir lieliska, lai izveidotu gludu fasādi a..

Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Aula Rood ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā. Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija ir lieliska, lai izveidotu gludu fasādi..

Patrimonia ķieģeļflīžu kolekcija: siltas krāsas ar roku darbu siltumu. Patrimonia Barok 83 ķieģeļflīzes ir sarkanā raibā krāsā.Raksturīgi neregulāras formas ķieģeļflīzes ar smalkgraudainu smilšu virsm..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Belbrook ķieģeļflīzes ir raibā bordo krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā mā..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām darināti māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Belcanto ķieģeļflīzes ir raibā bordo krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā m..

Belle Epoque ķieģeļflīžu kolekcija: apdares ķieģeļflīzes nostalģiskai vērtībai. Belle Epoque De Liege ķieģeļflīzes ir sarkanā raibā krāsā.Ķieģeļflīzes no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas nepare..

Belle Epoque ķieģeļflīžu kolekcija: apdares ķieģeļflīzes nostalģiskai vērtībai. Belle Epoque de Mons ķieģeļflīzes ir sarkanā raibā krāsā. Ķieģeļflīzes no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas n..

Belle Epoque klinkera ķieģeļflīzes kolekcija: apdares klinkera ķieģeļflīzes nostalģiskai integritātei. Belle Epoque De Namur klinkera ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsa.Klinkera ķieģeļflīzes no ..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Bijou ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā mā..

Classo klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: stilīgas krāsu nianses stilīgai fasādei. Classo Blauw-Rood Genuanceerd klinkera ķieģeļflīzes ir bordo raibā krāsā.Classo ķieģeļflīžu kolekcija ir stilīgs ap..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Bourgondie ķieģeļflīzes ir raibā bordo krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā..

Forums klinkera ķieģeļflīžu  kolekcija: aizraujoša un moderna krāsu harmonija. Forum Branco Genuanceerd ķieģeļflīzes ir raibā pelēkā krāsā.Izmantojot tīru mālu, redzamu tekstūru, noapaļotus stūru..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Branda ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā m..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām veidotas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Bromo ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā mā..

Classo klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: stilīgas krāsu nianses stilīgai fasādei. Classo Brons Rustiek Marziale klinkera ķieģeļflīzes ir pelēkā raibā krāsā. Classo ķieģeļflīžu kolekcija ir sti..

Classo ķieģeļflīžu kolekcija: stilīgas krāsu nianses stilīgai fasādei. Klinkera ķieģeļflīzes Bronsgroen ir raibā pelēkā krāsā.Classo klinkera ķieģeļflīžu kolekcija ir stilīgas apdares ķieģeļflīzes ar ..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Brugse Strobloem ķieģeļflīzes ir raibā dzeltenā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, ..

Iluzo klinkera ķieģeļflīzes kolekcija: bez šuvju mūra ilūzija. Bruin Iluzo ķieģeļflīzes ir brūnā krāsā. Apdares klinkera ķieģeļflīzes Iluzo rada bez šuvju mūra izskatu, bet tajā pašā laikā piedāv..

Iluzo klinkera ķieģeļflīzes kolekcija: bezšuvju mūra ilūzija. Iluzo Bruin-zwart ķieģeļflīzes ir brūnā raibā krāsā.Apdares klinkera ķieģeļflīzes Iluzo rada bezšuvju mūra izskatu, bet tajā pašā laikā pi..

Forum klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: jautra un moderna krāsu harmonija. Forum Bruna ķieģeļflīzes ir brūnā krāsā.Pateicoties tīram mālam, redzamai faktūrai, noapaļotiem stūriem, malu un dažādu toņu ..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Camarque ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā..

Latero ķieģeļflīžu kolekcija: nepārspējama tīrība, izturība un enerģija. Ķieģeļflīzes Castana Latero brūnā raibā krāsā. Latero ķieģeļflīžu kolekcija vienā ķieģelī apvieno četrus pamata elementus, ..

Metaal klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: spēcīgs un cēls. Chroom Metaal klinkera ķieģeļflīzes ir pelēkā krāsā.Tagad ir paplašināta Metaal klinkera ķieģeļflīžu kolekcija, kas ir dzelzs papildinājum..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Cienna ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā m..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Cinder Coal Grijs-Zwart ķieģeļflīzes ir raibā pelēkā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražoš..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Cinder Coal-White Grijs-Zwart-Wit ķieģeļflīzes ir raibā pelēkā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām..

Haandform Classic kolekcija: ar rokām darināti māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Cinder Grey Donkergrijs ķieģeļflīžu krāsa raiba pelēka. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā m..

Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Civitas Bruin  ķieģeļflīzes ir brūnā raibā krāsā. Metropolis klinkera ķieģeļflīž kolekcija ir lieliska, lai izveidotu gludu..

Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Colonia Zwart ķieģeļflīžu krāsa melna raiba. Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija ir lieliska, lai izveidotu gludu fasādi ar rak..

Classo klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: stilīgas krāsas nianses stilīgai fasādei. Classo Con Mosso ķieģeļflīzes ir pelēkā krāsā. Classo ķieģeļflīžu kolekcija ir stilīgas apdares ķieģeļflīzes ar aute..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Corona ķieģeļflīzes ir raibā dzeltenā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā ..

Forum klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: jautra un moderna krāsu harmonija. Ķieģeļflīzes  Forum Cromo  ir pelēkā krāsā. Pateicoties klinkera ķieģeļflīžu tīram mālam, redzamai faktūrai, no..

Forum klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: jautra un moderna krāsu harmonija. Ķieģeļflīzes Forum Cromo Genuanceerd ir pelēkā raibā krāsā. Pateicoties klinkera ķieģeļflīžu tīram mālam, redzamai faktūra..

Magistrada klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: maģiska greznība. Ķieģeļflīzes Magistrada Dignita ir dzeltenā raibā krāsā.Magistrada ķieģeļflīžu kolekcija ir gandrīz nepārspējama ķieģeļflīžu sērija luksusa..

Magistrada klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: maģiska greznība. Ķieģeļflīzes Magistrada Dignita LF ir dzeltenā raibā krāsā.Magistrada ķieģeļflīžu kolekcija ir gandrīz nepārspējama ķieģeļflīžu sērija luks..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 198 (Kopā lapu - 4)