Ķieģeļflīzes Nelissen


Preču salīdzināšana (0)


Apdares ķieģeļflīzes ar violetiem toņiem Sarkanie toņi veidojas mangāna oksīda un sarkanu mālu vienmērīgas sajaukšanas rezultāts. Toņu gammas no sarkanā līdz tumši sarkanai krāsai. ..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes klasiskai sienai. Sarkanie toņi veidojās vienmērīgas mala sajaukšanas ar mangāna oksīdu. Krāsas variē no sarkana līdz tumši sarkanai. ..

Roku veidotas klinkera ķieģeļflīzes rozā toņos  Ķieģeļflīzes ar bēši-rozā pamatni; pamata tonis variē no oranži-rozā līdz dzelteni-bēšām ar baltiem un rozā pustoņiem...

Ar roku veidotas apdares klinkera ķieģeļflīzes sarkana mīļotājiem Klinkera ķieģeļflīzes ar pamatni sarkanā krāsā; pamata tonis variē no oranžsarkana ar baltām un smilškrāsas nokrāsām līdz spilgti..

Antracīts, jo ne visām ir jābūt melnam vai baltam. Klinkera ķieģeļflīzes, kuras pamatne ir pelēks antracīts. Krāsa veidojas atkārtoti apdedzinot ķieģeļus vidē ar zemu skābekļa saturu. Šīs proce..

Ļoti skaista apdares klinkera ķieģeļflīze  Klinkera ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu pamatni. Pārsvarā bēši-dzeltens tonis, kas nodrošina vispārēju ekru efektu ar izkaisītu rozā-brūnu krāsu pu..

Brīnišķīga pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt tumši brūnu klinkera ķieģeļflīžu toni. Dažādu v..

 Ierāmēšana sudrabā  Klinkera ķieģeļflīze ar pamatnes krasu no gaiši pelēkas līdz bēša krāsai. Ar rokām veidotas ķieģeļflīzes, kurām tiek uzklāts gaiši pelēks pārklājums ( kārta), k..

Jo jūsu fasāde ir māksalas darbs. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku klinkera ķieģeļflīzes toni. Dažādu veidu smiltis ..

Māksla ar lielo burtu Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku klinkera ķieģelflīzes toni. Dažādu veidu smiltis izmantošanu ..

Sarkanas un violetas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar rozīnīti. Klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; pamata toņi variē no vīna sarkana līdz violetam ar zili violetiem pustoņiem. Pust..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes, krāsās no oranžsarkanas līdz vīna krāsai visā krāšņumā.   Klinkera ķieģeļflīze, kursa pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanās līdz vīna krāsai ar..

Tumša klinkera apdares ķieģeļflīzes veidota ar rokām Klinkera ķieģeļflīzes ar rozā pamatni; krāsu variācijas iekļauj pasteļtoņus no oranžas līdz brūngani sarkanai, pamīšus ar stingri definētiem..

Lieliska apdares klinkera ķieģeļflīze, kas ir mūžīga. Klinkera ķieģeļflīzes ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar kaļķakmens pustoņiem. Tipisks vecināts izskats p..

Lieliskad apdares ķieģeļflīzes, kas ir mūžīgas. Klinkera  ķieģeļflīzes ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar kaļķakmens pustoņiem. Tipisks vecināts izskats p..

Dziļi melnas krāsas apdares klinkera ķieģeļflīzes Homogēnas apdares ķieģēļflīzes dziļi melna krāsa bez krasu pustoņiem. Kraukļa spārna krāsa tiek iegūta sajaucot melnaus toņus. ..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes melnas kā nakts Homogēnas sienas melnās krāsas ķieģeļflīzes bez krāsu toņiem. Kraukļa spārna krāsa rodas sajaucot dažādus melnus toņus. ..

Sniegbalta tīrība un vieglums Klinkera ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu ķieģeļa pamatni. Ar rokām veidotām ķieģeļflīzēm tiek uzklāts balts pārklājums ( kārta), kas veidots uz cementa javas pamata. Krās..

Papildu rozīnīte Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju  iegūt tumši brūnu ķieģeļu toni. Uz baltas smiltis tiek uzklāts balts pulveris u..

Kolekcijas zvaigzne Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju iegūt tumši brūnu klinkera ķieģeļflīzes toni. Uz balta smilts tiek uzklāts balts ..

Cienīgas komplimentus unikālas apdares klinkera ķieģeļflīzes Mangāna oksīda vienmērīga sajaukšana ar pelecīgi sarkanu mālu, klinkera ķieģeļflīzes iegūst sarkani brūnu krāsu. Ķieģeļu virsma ar sm..

Ar rokām darinātas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar trīs pelēkiem toņiem.   Klinkera ķieģeļflīze, kurai ir pelēka pamatne; krāsas variē no sudrabaini pelēkas un bēši pelēkas līdz peles ..

Pelēka palitra ar melnu nokrāsu Klinkera ķieģeļflīzēm ir pelēka pamatne; krāsas variē no sudrabaini pelēkas un bešīgi pelēkai līdz peles pelēkai. Dažādas faktūras tiek panāktas pateicoties zāģu..

Ar roku veidots apdares klinkera ķieģeļflīzes sarkanos un zilos toņos Klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; pamata tonis ir brūni-sarkans ar baltam nokrāsām un zilām nogulsnēm. Krāsas ..

Ar roku veidoas klinkera ķieģeļflīzes, kas nodrošina izcilu līdzsvaru. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar mālu, roda iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļflīžu krāsu ar zilie..

Daudz vairāk nekā tikai melna apdares klinkera ķieģeļflīze Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, iespējams iegūt melnu ķieģeļflīžu toni. Krāsas..

Dienvidu spīdums Apdares klinkera ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu pamatni. Dažādu krāsu un smilšu veidu izmantošana nodrošina krāsas no dzeltenas līdz gaiši rozā ar bēšiem un pelēkiem pustoņiem, ar ..

Mistiski melnas apdares klinkera ķieģeļflīzes  Šī tumšā ķieģeļu krāsa galvenokārt variē no antracīta līdz ogļu melnajam, ar redzamiem ziliem un brūniem toņiem un baltām nogulsnēm. Noveco..

Ar roku veidotas apdares klinkera ķieģeļflīzes - vairāk nekā kompromiss Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju iegūt tumši brūnu kl..

Sarkanā dzeja Apdares klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanas un spilgti sarkanas līdz violetai. Sarkanie toņi ir dabisko smilšu un dažādu apdedzināšanas re..

Senas apdares klinkera ķieģeļflīzesKlinkera ķieģeļflīzes ir izgatavots no sarkanā māla. Ražošanas procesā smilts slīpēšanas vietā, lai saglabātu ķieģeļa dabisku krāsu tiek izmantots ūdens. Dabiskā ..

Ar roku darināts apdares klinkera ķieģēļflīzes ar zilām nokrāsām Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, iegūst melnu klinkera ķieģēļflīžu toni...

Dzeltena klinkera ķieģeļflīze ar baltu toni Ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu pamatni; galvenaie toņi ir dzeltenas un gaiši rozā krāsas variācija. Ķieģeļflīžu krāsas radīšana notiek ar samērā eļļainu s..

Dzeltena un pelēka krāsa ir perfekta savienība apdares klinkera ķieģeļflīzei        Klinkera ķieģeļflīzes, kuas pamatne ir dzeltenīga. Pārsvarā dzeltenīgi pelēkais tonis r..

Ar rokām veidota klinkera ķieģeļflīze ar rozā un tumši pelēko toni Klinkera ķieģeļflīzēm ir bēša-rozā pamatne; pamata tonis variē no oranži – rozā līdz dzelteni – bēšām ar baltiem, rozā un tumši..

Roku veidotas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar pelēku virsmu. Klinkera ķieģeļflīzes, kuras pamatne ir pelēki brūnā krāsā. Virsmas iegūst tumši pelēku grafīta krāsu slīpēšanas rezultātā. Vienmēr..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes, kas ir tik pat unikālяч, kā jūs paši Klinkera ķieģeļflīze, kurai ir zaļi pelēka pamatne. Krāsa veidojās pateicoties atkārtotas apdedzināšanas rezultātā vidē ar zem..

Lieliska pelēka fasāde Vienveidīga pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze...

Jūsu fasādes rozīnīte Pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze ar tumši pelēka nokrasām veidojās pateicoties sacepšanai. ..

Pelēks ķieģelis ar melnu nokrāsu. Pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze ar nokrāsām vaidojās sacepšanas rezultātā. ..

Pelēks, bet nav garlaicīgs Vienveidīga pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze...

Krāsu dumpis Apdares klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana. Krāsu toņi variē no sarkani-bēša un pelēki baltai līdz melnai, ar mazāk izteiktiem plankumiem un redzamām baltām nogulsnēm. N..

Jaunības kaislība Apdares klinkera ķieģeļflīze ar dzeltenīgu pamatni. Pasteļtoņu krāsu variācijas no oranži-sarkanas līdz tumši sarkanai, pamīšus ar dzeltenām niansēm. Novecošanas process arī ie..

Debesu skaistuma fasāde Klinkera ķieģeļflīze ar rozā pamatni; krāsu variācijas iekļauj pasteļtoņus no oranžsarkanas līdz purpuri sarkanas krāsas, pamīšus stingri definētās proporcijās ar dzelten..

Mītiskas apdares klinkera ķieģeļflīzes Klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; klinkera ķieģeļflīzes pamata toņi - brūni-sarkans ar baltajiem pustoņiem un zilām nogulsnēm. Krāsas tiek at..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes spilgtas, gaišas un apburošas Oranža krāsa ir sajaukuma rezultāts, sajaucot ar oranžo mālu no Vācijas. Smilts slīpēšanas vietā tiek izmantots ūdens, lai pastiprināt..

Horta - ar rokām veidotas pelēkas klinkera ķieģeļflīzes Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar mālu, roda iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļflīžu toni. Pasteļtoņu variācijas n..

Apdares klinkera ķieģeļflīze melna bez robežām Jeker klinkera ķieģeļflīzes ir izgatavotas no upes māla, bet brūna krāsa ir iegūta mangāna pievienošanas rezultātā. Slīpēšanai tiek izmantots ūden..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes, kas pievērš uzmanību ar savu vienkāršību. Klinkera ķieģeļflīzes, kuru pamatne ir tumši sarkana; pamata tonis variē no pelēka līdz sarkanam ar balti-dzeltenām nogul..

Ar rokām darināti apdares klinkera ķieģeļflīzes ar sarkaniem toņiem Klinkera ķieģeļflīzes, kuru pamatne ir sarkana; pamata tonis variē no pelēka līdz sarkanam ar balti-dzeltenām nogulsnēm. Nepar..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 107 (Kopā lapu - 3)