Ķieģeļflīzes Nelissen


Preču salīdzināšana (0)


Ķieģeļflīze Nelissen Alems Bont. Apdares ķieģeļflīzes Alems Bont ar violetiem toņiem. Sarkanie toņi veidojas mangāna oksīda un sarkanu mālu vienmērīgas sajaukšanas rezultāts. Toņu gam..

Ar rokām veidotas apdares ķieģeļflīzes Nelissen AlmaApdares ķieģeļflīzes ar raksturu.Nelissen Alma apdares ķieģeļflīzes ir izgatavotas no materiāla, kas iegūts no Keseles plato Meuse ielejā (Beļģija) ..

Ķieģeļflīze Nelissen Anderlecht.Roku veidotas klinkera ķieģeļflīzes rozā toņos Ķieģeļflīzes ar bēši-rozā pamatni; pamata tonis variē no oranži-rozā līdz dzelteni-bēšām ar baltiem un rozā pusto..

Ar roku veidotas apdares klinkera ķieģeļflīzes Anglian sarkana mīļotājiem Anglian klinkera ķieģeļflīzes ar pamatni sarkanā krāsā; pamata tonis variē no oranžsarkana ar baltām un smilškrāsas ..

Ķieģeļflīze Nelissen Antracite Braised.Antracīts, jo ne visām ir jābūt melnam vai baltam. Klinkera ķieģeļflīzes, kuras pamatne ir pelēks antracīts. Krāsa veidojas atkārtoti apdedzinot ķieģeļus ..

Ķieģeļflīze Nelissen Apollo. Ļoti skaista apdares klinkera ķieģeļflīze.  Klinkera ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu pamatni. Pārsvarā bēši-dzeltens tonis, kas nodrošina vispārēju ekru efekt..

Ķieģeļflīze Nelissen Ares. Brīnišķīga pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt tumši brūnu kl..

Ķieģeļflīze Nelisse Argento. Ierāmēšana sudrabā  Klinkera ķieģeļflīze ar pamatnes krasu no gaiši pelēkas līdz bēša krāsai. Ar rokām veidotas ķieģeļflīzes, kurām tiek uzklāts gai..

Ķieģeļflīze Nelissen Arte.Jo jūsu fasāde ir mākslas darbs. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku klinkera ķieģeļflīzes to..

Ķieģeļflīze Nelissen Aubergine.Sarkanas un violetas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar rozīnīti. Klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; pamata toņi variē no vīna sarkana līdz violetam ar ..

Ķieģeļflīze Nelissen Autrique. Apdares klinkera ķieģeļflīzes, krāsās no oranžsarkanas līdz vīna krāsai visā krāšņumā.   Klinkera ķieģeļflīze, kursa pamatne ir sarkana; krāsas variē ..

Ķieģeļflīze Nelissen Belle Epoque de Marche. Lieliska apdares klinkera ķieģeļflīze, kas ir mūžīga. Klinkera ķieģeļflīzes ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar..

Ķieģeļflīze Nelissen Belle Epoque de Marche Baekel. Lieliskas apdares ķieģeļflīzes, kas ir mūžīgas. Klinkera  ķieģeļflīzes ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna kr..

Ķieģeļflīze Nelissen Black. Dziļi melnas krāsas apdares klinkera ķieģeļflīzes. Homogēnas apdares ķieģēļflīzes dziļi melna krāsa bez krasu pustoņiem. Kraukļa spārna krāsa tiek iegūta sajaucot..

Ķieģeļflīze Nelissen Black Wasserstrich. Apdares klinkera ķieģeļflīzes melnas kā nakts. Homogēnas sienas melnās krāsas ķieģeļflīzes bez krāsu toņiem. Kraukļa spārna krāsa rodas sajaucot dažā..

Ķieģeļflīze Nelissen Blanco.Sniegbalta tīrība un vieglums. Klinkera ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu ķieģeļa pamatni. Ar rokām veidotām ķieģeļflīzēm tiek uzklāts balts pārklājums ( kārta), kas veidots ..

Ķieģeļflīze Nelissen Borlo. Papildu rozīnīte Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju  iegūt tumši brūnu ķieģeļu toni. Uz baltas smil..

Ķieģeļflīze Nelissen Borlo Sintered. Kolekcijas zvaigzne. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rada iespēju iegūt tumši brūnu klinkera ķieģeļflīze..

Ķieģeļflīze Nelissen Bravo. Cienīgas komplimentus unikālas apdares klinkera ķieģeļflīzes. Mangāna oksīda vienmērīga sajaukšana ar pelēcīgi sarkanu mālu, klinkera ķieģeļflīzes iegūst sarkani ..

Ķieģeļflīze Nelissen Cap Gris Nez. Ar rokām darinātas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar trīs pelēkiem toņiem.   Klinkera ķieģeļflīze, kurai ir pelēka pamatne; krāsas variē no sudraba..

Ķieģeļflīze Nelissen Capri. Ar roku veidots apdares klinkera ķieģeļflīzes sarkanos un zilos toņos Klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; pamata tonis ir brūni-sarkans ar baltam nok..

Ķieģeļflīze Nelissen Carma. Ar roku veidoas klinkera ķieģeļflīzes, kas nodrošina izcilu līdzsvaru. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar mālu, roda iespēju iegūt gaiši ..

Ķieģeļflīze Nelissen Cassis.Daudz vairāk nekā tikai melna apdares klinkera ķieģeļflīze. Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, iespējams iegūt me..

Ķieģeļflīze Nelissen CETO. Dienvidu spīdums Apdares klinkera ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu pamatni. Dažādu krāsu un smilšu veidu izmantošana nodrošina krāsas no dzeltenas līdz gaiši rozā ar bē..

Ķieģeļflīze Nelissen Chronos. Mistiski melnas apdares klinkera ķieģeļflīzes  Šī tumšā ķieģeļu krāsa galvenokārt variē no antracīta līdz ogļu melnajam, ar redzamiem ziliem un brūniem..

Ar rokām veidotas apdares ķieģeļflīzes Nelissen Crema"crème de la crème"Nelissen Crema apdares ķieģeļflīzes ir izgatavotas no materiāla, kas iegūts no Keseles plato Meuse ielejā (Beļģija) un bagātināt..

Ķieģeļflīze Nelissen Dali. Ar roku veidotas apdares klinkera ķieģeļflīzes - vairāk nekā kompromiss Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, ra..

Ķieģeļflīze Nelissen Dante. Sarkanā dzeja. Apdares klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanas un spilgti sarkanas līdz violetai. Sarkanie toņi ir dabisko s..

Ķieģeļflīze Nelissen Does Wasserstrich. Senas apdares klinkera ķieģeļflīzes.Klinkera ķieģeļflīzes ir izgatavots no sarkanā māla. Ražošanas procesā smilts slīpēšanas vietā, lai saglabātu ķieģeļ..

Nelissen Drago - liesmas elpa Nelissen Drago ir ar rokām veidotas apdares ķieģeļflīzes no Limburgas noguluma no Kesselt plato Meuse ielejā (Beļģija) un bagātināts ar Eife vulkāna izejvielām...

Ķieģeļflīze Nelissen Ferro. Ar roku darināts apdares klinkera ķieģeļflīzes ar zilām nokrāsām Vienmērīgi sajaucot precīzi definētas mangāna oksīda proporcijas ar pelēki sarkanu mālu, iegūst ..

Nelissen Forno ir kolekcijas zvaigzne  Vienmērīgi sajaucot stingri noteiktas mangāna oksīda proporcijas ar pelēksarkanu irdenu mālu, Nelissen Forno klinkera ķieģeļflīzem veidojās tumši brūns..

Ķieģeļflīze Nelissen Gabriella. Dzeltena un pelēka krāsa ir perfekta savienība apdares klinkera ķieģeļflīzei        Klinkera ķieģeļflīzes, kuras pamatne ir dzeltenīga..

Ķieģeļflīze Nelissen Goya. Ar rokām veidota klinkera ķieģeļflīze ar rozā un tumši pelēko toni Klinkera ķieģeļflīžu pamatne ir bēši-rozā; pamata tonis variē no oranži – rozā līdz dzelteni – bē..

Ķieģeļflīze Nelissen Grafit. Roku veidotas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar pelēku virsmu. Klinkera ķieģeļflīzes, kuras pamatne ir pelēki brūnā krāsā. Virsmas iegūst tumši pelēku grafīta k..

Ķieģeļflīze Nelissen Green Grey Braised. Apdares klinkera ķieģeļflīzes, kas ir tik pat unikāli, kā jūs paši Klinkera ķieģeļflīze, kurai ir zaļi pelēka pamatne. Krāsa veidojās pateicoties atk..

Ķieģeļflīze Nelissen Grey. Lieliska pelēka fasāde. Vienveidīga pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze...

Ķieģeļflīze Grey Sintered. Jūsu fasādes rozīnīte. Pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze ar tumši pelēka nokrāsām veidojās pateicoties sacepšanai. ..

Ķieģelis Grey Sintered Wasserstrich. Pelēks ķieģelis ar melnu nokrāsu. Pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze ar nokrāsām veidojās sacepšanas rezultātā. ..

Apdares ķieģeļflīze Nelissen Grey Wasserstrich. Pelēks, bet nav garlaicīgs. Vienveidīga pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze...

Ķieģeļflīze Nelissen Hades. Krāsu dumpis. Apdares klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana. Krāsu toņi variē no sarkani-bēša un pelēki baltai līdz melnai, ar mazāk izteiktiem plankumie..

Ķieģeļflīze Nelissen HEBE. Jaunības kaislība. Apdares klinkera ķieģeļflīze ar dzeltenīgu pamatni. Pasteļtoņu krāsu variācijas no oranži-sarkanas līdz tumši sarkanai, pamīšus ar dzeltenām nia..

Ķieģeļflīze Nelissen Helena. Debesu skaistuma fasāde. Klinkera ķieģeļflīze ar rozā pamatni; krāsu variācijas iekļauj pasteļtoņus no oranžsarkanas līdz purpuri sarkanas krāsas, pamīšus sting..

Ķieģeļflīze Nelissen Hera. Mītiskas apdares klinkera ķieģeļflīzes. Klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; klinkera ķieģeļflīzes pamata toņi - brūni-sarkans ar baltajiem pustoņiem un..

Ķieģeļflīze Nelissen Honte Wasserstrich. Apdares klinkera ķieģeļflīzes spilgtas, gaišas un apburošas. Oranža krāsa ir sajaukuma rezultāts, sajaucot ar oranžo mālu no Vācijas. Smilts slīpēšan..

Horta - ar rokām veidotas pelēkas klinkera ķieģeļflīzes Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar mālu, rada iespēju iegūt gaiši pelēku ķieģeļflīžu toni. Pasteļtoņu variācijas n..

Ķieģeļflīze Nelissen Jeker Wasserstrich. Apdares klinkera ķieģeļflīze melna bez robežām. Jeker klinkera ķieģeļflīzes ir izgatavotas no upes māla, bet brūna krāsa ir iegūta mangāna pievienoš..

Ķieģeļflīze Nelissen Klampsteen Kesselt. Apdares klinkera ķieģeļflīzes, kas pievērš uzmanību ar savu vienkāršību. Klinkera ķieģeļflīzes, kuru pamatne ir tumši sarkana; pamata tonis variē no ..

Ķieģeļflīze Nelissen Klampsteen Kesselt Baekel. Ar rokām darināti apdares klinkera ķieģeļflīzes ar sarkaniem toņiem. Klinkera ķieģeļflīzes, kuru pamatne ir sarkana; pamata tonis variē no pel..

Ķieģeļflīze Nelissen Kleurige Klinker. Sarkanas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar ēnojumu. Klinkera ķieģeļflīze ir izgatavota no sarkanā māla un pelēkajām smiltīm. Sarkanie toņi ir mangāna o..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 111 (Kopā lapu - 3)