Ķieģeļi Roben


Preču salīdzināšana (0)


Apdares ķieģelis Roben Aarhus anthrazit. Antracīts Aarhus antracit augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis. Pateicoties neviendabīgai ķieģeļu struktūrai ar smilšu izsmidzināšanu, ..

Apdares ķieģelis Roben Aarhus grau-bunt.Aarhus grau-bunt Pelēks ķieģelis ar nokrāsu.Aarhus grau-bunt : moderns ķieģelis, universāla gaiši pelēka krasa. Kombinācija ar interesantu  v..

Apdares ķieģelis Roben Aarhus sandweiss-bunt. Aarhus sandweiss-bunt - smilšbalts klinkera ķieģelis ar toņiem.Unikālais klinkera ķieģelis  Aarhus sandweiss-bunt no Aarhus kolekcij..

Apdares ķieģelis Roben Aarhus weissgrau - pelēki balts ķieģelis.Aarhus weissgrau ķieģeļi: moderna, universāla gaiši pelēka krāsa. Aarhus weissgrau kombinācija ar interesantu virsmas stru..

Apdares ķieģelis Roben Accum 2DF blau-braun.Zili brūni ķieģeļi Accum 2DF blau-braun ar toņiem.Klinkera ķieģelis no RöbenPREMIUM kolekcijas. Šī klinkera ķieģeļu atšķirīgā iezīme ir t..

Apdares ķieģelis Roben Accum blau-braun. Accum blau-braun zili brūns ķieģelis.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis - Röben PREMIUM. Tā atšķirīgā iezīme ir tumšā krāsa, kas ir auks..

Apdares ķieģelis Roben Adelajda burgund. Adelajda burgund, gluds ķieģelis.Ķieģelis ar oriģinālo krāsu. Spīdīga metāla priekšējā virsma saulainā dienā ar slīpi krītošiem stariem rada unikāl..

Adelajde burgund, reljefais klinkera ķieģelisAdelajde burgund ķieģelim raksturīgā bordo krāsa mainot saules gaismas leņķi, atšķirīgi atspoguļo gaismu un maina krāsu. Šī efekta dēļ ķie..

Apdares ķieģelis Roben Birmingham.Birmingham  - klinkera un apdares ķieģelis.Birmingham , tumši sarkans ķieģelis vecās angļu stilā, dekorēts ar sudraba nokrāsām, lieliski saskan ar b..

Apdares ķieģelis Roben Brighton.Brighton - klinkera un apdares ķieģelisBrighton, augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis ar unikālu krāsu un faktūru. Stingrs rakstus, nedaudz raupja tumši pelē..

Apdares ķieģelis Roben Brighton kohle. Brighton kohle  antracīts ar pilnu toņu spektru. Unikāls klinkers Brighton kohle ar daudzām tumši pelēkām nokrāsām, kuras pateicoties sudraba..

Apdares ķieģelis Roben Brisbane. Brisbane ķieģelis antracīts ar nokrāsu, gluds.Brisbane klinkera ķieģelis izceļas ar krāsu, pelēkās nokrāsās ar metāla spīdumu, ko uzsver gluda virskārtas strukt..

Apdares ķieģelis Roben Brisbane XLDF. Brisbane XLDF gara formāta klinkera ķieģelis antracīts ar nokrāsu, gluds. Klinkera Brisbane XLDF gara formāta ķieģelis izceļas ar krāsu, pelē..

Apdares ķieģelis Roben Bristol. Bristol klinkera apdares ķieģelisBristol klinkera ķieģelis no RöbenPREMIUM kolekcijas. Uz ķieģeļa spīdīgās virsmas ir saskaņotās bordo, bronzas, grafīta un s..

Apdares klinkera ķieģelis Roben Cambridge. Cambridge klinkera ķieģelis no kolekcijas RöbenPREMIUM ar tumšu, intriģējošu krāsu. Cambridge ķieģeļu grafīta-melnas krāsas pamatne ir ļoti el..

Apdares ķieģelis Roben Canberra herbstlaub, glatt. Canberra herbstlaub, glatt - gluds ķieģelis ar nokrāsuCanberra herbstlaub, glatt ir unikāls klinkera ķieģelis, kas apvieno sarkanbrūnu un olīvu..

Canberra herbstlaub, glatt gara formāta ķieģelis - gluds ar nokrāsu.Canberra herbstlaub, glatt gara formāta ķieģelis ir unikāls klinkera ķieģelis, kas apvieno sarkanbrūnu un olīvu krāsas. Pateico..

Apdares ķieģelis Roben Chelsea basalt-bunt. Chelsea basalt-bunt - ķieģelis bazalts ar toņiem Augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis Chelsea basalt-bunt ir no RöbenPREMIUM kolekcijas. Tam..

Apdares ķieģelis Roben Darwin. Darwin sarkani brūns ķieģelis, gluds.Darwin ķieģelis izceļas ar sarkanu krāsu ar brūnu nokrāsu. Ķieģelis tika izveidots attīstītājiem, kuri ievēro sarka..

Apdares ķieģelis Roben Dover. Dover ķieģelis - klinkera un apdares ķieģelisDover ķieģeļa atšķirīgā iezīme ir gluda virsmas struktūra, uz kuras ir redzamas nevienmērīgs , pateicoties kurām ķ..

Apdares ķieģelis Roben Dover carbon. Dover carbon ķieģelis - ogle.Dover carbon ķieģelis ir gaišs ar toņiem. Gaiši smilšu pelēks klinkera ķieģelis ar smalkgraudainu  strukturētu virsmu..

Apdares ķieģelis Roben Dublin. Dublin klinkera un apdares ķieģelis.Dublin ķieģelis ir sarkanā krāsa, ko atstaro neviendabīgus tumšus toņus. Dublin klinkera ķieģelim ir ļoti raksturīga kl..

Apdares ķieģeļi Roben Dykbrand braunweiss-bunt. Dykbrand braunweiss-bunt brūni balts ķieģelis ar toņiem.Dykbrand braunweiss-bunt rokām formēts brūni baltas krasas ķieģelis, pateicoties kuram jū..

Apdares ķieģelis Roben Dykbrand flamisch-bunt. Dykbrand flamisch-bunt - flāmu ķieģelis ar toņiem. Dykbrand flamisch-bunt augstākās kvalitātes apdares ķieģelis (RöbenPREMIUM), ka..

Apdares ķieģelis Roben Esbjerg perlweiss. Klinkera ķieģelis Esbjerg perlamutri balts, perlweiss, kas ražots Vācijas rūpnīcā Roben Tonbaustoffe GmbH, ir ideāli piemērota fasāžu, krāsniņu un..

Apdares ķieģelis Roben Faro grau-bunt. Faro grau-bunt pelēks ķieģelis ar toni, apdedzināts.Faro grau-bunt - jaunums ķieģeļu piedāvājumā, kas ir vēsās krāsās. Tas izceļas ar neparastu krāsu - ..

Apdares ķieģelis Roben Faro grau-nuanciert, glatt. Faro grau-nuanciert, glatt ķieģelis - pelēks ar toni, gludsAugstākās kvalitātes klinkera ķieģelis Faro grau-nuanciert, glatt - RöbenPREMIUM. Ķ..

Apdares ķieģelis Roben Faro schwarz-nuanciert, geschiefert.Faro schwarz-nuanciert, geschiefert, melns ķieģelis ar toni, cirstsFaro schwarz-nuanciert, geschiefert,  ir augstākās kvalitātes klink..

Apdares klinkera ķieģelis Roben Faro schwarz-nuanciert, glatt. Faro schwarz-nuanciert, glatt, melns ķieģelis ar toni, gluds.Faro schwarz-nuanciert, glatt augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis ..

Apdares ķieģeļi Roben Fehnbrand buntgeflammt. Rokām formēti klinkera ķieģeļi Fehnbrand. Ugunīgi raibi buntgeflammt, Roben Tonbaustoffe GmbH, kas ražoti Vācijas rūpnīcā Querenstede. Pateicoties sa..

Apdares ķieģelis Roben Fehnbrand hellrot-bunt.Fehnbrand hellrot-bunt ķieģelis ir gaiši sarkans ar toņiem.Fehnbrand hellrot-bunt augstākās kvalitātes ar rokām veidots  ķieģelis - RöbenPREMIU..

Apdares ķieģelis Roben Filsum vulcan-bunt. Filsum vulcan-bunt ķieģelis - vulkāns ar toni.Filsum vulcan-bunt gluds klinkera ķieģelis no kolekcijas RöbenPREMIUM. Tikai tuva attālumā var re..

Apdares ķieģeļi Roben Formback buntgeflammt. Formback buntgeflammt klinkera ķieģelis ar toņiem, apdedzināts.Formback buntgeflammt augstākās kvalitātes  apdares klinkera ķieģelis (RöbenPREM..

Apdares ķieģelis Roben Formback graphit-bunt. Formback graphit-bunt klinkera ķieģelis grafīts ar toņiem.Formback graphit-bunt augstākajā kvalitātē ar rokām veidotu ķieģeļu (RöbenPREMIUM), šajā l..

Apdares ķieģelis Roben Formback hellrot-bunt. Formback hellrot-bunt gaiši sarkans ķieģelis ar toņiem Formback hellrot-bunt augstākās kvalitātes ar rokām veidots ķieģelis (RöbenPREMIUM) sarkans ..

Apdares ķieģelis Roben Formback rot-braun. Formback rot-braun klinkera ķieģelis brūni sarkans.Formback rot-braun ar rokām veidots ķieģelis (RöbenPREMIUM) silti sarkanbrūns. Katrs ķieģelis..

Apdares ķieģelis Roben Geestbrand bunt-weiss. Geestbrand bunt-weiss ķieģelis balts ar toņiem.Geestbrand bunt-weiss augstākās kvalitātes ar rokām veidots apdares ķieģelis - RöbenPREMIUM. Ķie..

Apdares ķieģelis Roben Geestbrand felsgrau. Geestbrand felsgrau sudrabaini pelēks ķieģelis.Geestbrand felsgrau rokām veidots apdares ķieģelis. Apvieno tradicionālā ķieģeļa neviendabīgo for..

Apdares ķieģelis Roben Geestbrand grauweiss-bunt. Geestbrand grauweiss-bunt pelēki balts ķieģelis ar toņiem.Geestbrand grauweiss-bunt izcili ar rokām veidoti ķieģeļi ar raksturīgu krāsu ie..

Apdares ķieģelis Roben Granity.  Granity  ķieģelim ir neparasta krāsu gamma, kas apvieno brūnas un grafīta krāsas ar baltu, kā arī neviendabīga virsma, kas imitē dabiskus dziļumus...

Apdares ķieģelis Roben Granville.Granville klinkera ķieģelis  ar neparastu krāsojumu un virsmas faktūru. Granville ķieģelis izceļas ar neparastu krāsojumu un virsmas faktūru...

Apdares ķieģelis Roben Greetsiel 2DF friesisch-bunt, glatt.Apdares klinkera ķieģelis Greetsiel 2DF friesisch-bunt, glatt – raibs, gluds. Ķieģelis tiek ražots Querenstede Vācijas rūpnīcā, ražotājs Robe..

Apdares ķieģelis Roben Greetsiel friesisch-bunt, genarbt/besandet.Greetsiel friesisch-bunt, genarbt/besandet ķieģelis ir sarkanā krāsā, ar toņiem, gofrēta ar smilšu nogulsnēšanu. ..

Apdares ķieģelis Roben Greetsiel friesisch-bunt, glatt.Greetsiel friesisch-bunt, glatt klinkera ķieģelis sarkani zils, ar krāsainu toni, gluds.Klinkera ķieģelis Greetsiel friesisch-bunt, glatt krāsain..

Apdares ķieģelis Roben Hastings. Hastings  klinkera ķieģeļi, kas veidoti smilškrāsas, baltā un brūnā tonī ar bordo nokrāsu, tas piešķir projektējamai telpai izteiksmīgu raksturu.Pr..

Pērles baltas apdares klinkera ķieģeļi.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļi - RöbenPREMIUM. Klinkera apdares ķieģeļu virsma ar plānām plaisām daudzus gadus paliek balta, neatkarīgi no laika apstākļie..

Jever friesisch-bunt ķieģelis ar toņiem Klinkera ķieģelis Jever friesisch-bunt no RöbenPREMIUM kolekcijas, redzot kuru, jūs nevarat palikt vienaldzīgs. Tas piesaista aci ar pelēcīgi brūnu, ..

Apdares klinkera ķieģeļi Liverpool, tiek ražoti Bannbersheid Vācijā, ražotājs Roben Tonbaustoffe GmbH. Klinkera ķieģelis Liverpool ideāli piemērots fasādes apdarei, ka arī krāsniņu un kamīnu apdarei. ..

Lyon blaugrau klinkera ķieģelis. Lyon blaugrau ķiegeļi attiecās uz keramikas klinkera tipu, ar ūdens absorbciju mazāku par 1.5%. Ķieģeļu šķirne Lyon nosaukta par godu Francijas pilsētai..

Lyon grau - pelēks ķieģelis. Lyon grau ir ļoti oriģināls pelēka klinkera ķieģelis ar baltu svītru akcentiem. Lyon grau produkts ir piemērots mūsdienu projektiem ar netradicionālu raksturu. LY..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 99 (Kopā lapu - 2)