Ķieģeļi Roben


Preču salīdzināšana (0)


ANTRACĪTSAugstākās kvalitātes klinkera ķieģelis. Pateicoties neviendabīgai ķieģeļu struktūrai ar smilšu izsmidzināšanu, ko uzsver tumša, antracīta krāsa un vairāku formātu izvēle, klinkera ķi..

Pelēks ķieģelis ar nokrāsuModerns kieģelis, universāla gaiši pelēka krasa. Kombinācija ar interesantu  virsmas struktūru, kas ir raupja un nelīdzena, neapšaubāmi piešķir ķieģelim unikal..

Smilšu balts klinkera ķieģelis ar toņiemUnikālais klinkera ķieģelis no AAHUS kolekcijas baltā smilts krāsā ar nevienlīdzīgām malām un virsmu, kas atgādina akmens virsmu. Pieejams va..

Pelēki balts ķieģelis Modorna, universāla gaiši pelēka krāsa. Kombinācija ar interesantu virsmas struktūru, kas ir raupja un nelīdzena, neapšaubāmi piešķir ķieģelim unikalitāti. Tas ieintere..

Zili brūns ar toņiemKlinkera ķieģelis no RöbenPREMIUM kolekcijas. Šī klinkera ķieģeļu atšķirīgā iezīme ir tumša neviendabīga krāsa, kas ir auksti brūnas krāsas kombinācija ar pelēkas, tumši..

Bruni-zils, sašķirotsAugstākās kvalitātes klinkera ķieģelis (Röben PREMIUM), kombinējot dažādus brūnus un zilus toņus. Termins “sašķirots” attiecas uz faktu, ka arhitektūrā arvien vairāk t..

Zili brūnsAugstākās kvalitātes klinkera ķieģelis - Röben PREMIUM. Tā atšķirīgā iezīme ir tumšā krāsa, kas ir auksti brūna kombinācija ar vairākiem pelēkiem toņiem, kas saulē spīd dažādos toņ..

BURGUNS, gludsĶieģelis ar oriģinālo krāsu. Spīdīga metāla priekšējā virsma saulainā dienā ar slīpi krītošiem stariem rada unikālu gaismas spēli: klinkers mirdz zilā un sarkanā krāsās. Šis iztur..

BURGUND, reljefais klinkera ķieģelisRaksturīgā bordo krāsa mainot saules gaismas leņķi, atšķirīgi atspoguļo gaismu un maina krāsu. Šī efekta dēļ ķieģeļu fasāde atgādina mirdzošu ūdens virsm..

Klinkera un apdares ķieģelisTumši sarkans ķieģelis vecās angļu stilā, dekorēts ar sudraba nokrāsām, lieliski saskan ar baltiem logu rāmjiem un jumtiem, kas ar to kontrastēs. Šī ir lieliska izvēle ..

Klinkera un apdares ķieģelisAugstākās kvalitātes klinkera ķieģelis ar unikālu krāsu un faktūru. Stingrs rakstus, nedaudz raupja tumši pelēkā, gandrīz melnā krāsā, gaiši pelēkas vai pat baltas..

Antracīts ar pilnu toņu spektru. Unikāls klinkers ar daudzām tumši pelēkām nokrāsām, kuras pateicoties sudraba nokrāsai ir skaidri redzamas uz sienas. Šī ir ļoti eleganta klinkera ķieģeļu krāsu..

Ķieģelis antracīts ar nokrāsu, gludsKlinkera ķieģelis izceļas ar krāsu, pelēkās nokrāsās ar metāla spīdumu, ko uzsver gluda virskārtas struktūra.Šīs sērijas ķieģelis, kas harmoniski apvienojas ar ti..

Klinkera un apdares ķieģelisKlinkera ķieģelis no RöbenPREMIUM kolekcijas. Uz ķieģeļa spīdīgās virsmas ir saskaņotās bordo, bronzas, grafīta un sudraba krasas. Bristol klinkera ķieģelis tika..

Klinkera un apdares ķieģelisKlinkera ķieģelis no kolekcijas RöbenPREMIUM ar tumšu, intriģējošu krāsu. Grafīta-melnas krāsas pamatne ir ļoti eleganta un tajā pašā laikā - noslēpumaina un nedaudz..

Ķieģelis bazalts ar toņiem Augstākās kvalitātes klinkera ķieģelis - RöbenPREMIUM. Tam ir neviendabīga struktūra ar vertikālu rievošanu, un ķieģeļu krāsu gamma  ir grafīta pamatne, sudraba..

Sarkani brūns ķieģelis, gludsDarwin ķieģelis izceļas ar sarkanu krāsu ar brūnu nokrāsu. Ķieģelis tika izveidots attīstītājiem, kuri ievēro sarkano ķieģeļu būvniecības tradīcijas, bet meklē krāsu v..

Klinkera un apdares ķieģelisŠī ķieģeļa atšķirīgā iezīme ir gluda virsmas struktūra, uz kuras ir redzamas nevienmērīgs , pateicoties kurām ķieģelis iegūst  raksturu un rūpniecisko izskatu...

Carbon -ogleGaišs ar toņiem Gaiši smilšu pelēks klinkera ķieģelis ar smalkgraudainu  strukturētu virsmu un nedaudz nelīdzenām malām, kas ļoti estētiski uzsver elegantās ēkas rakstur..

Klinkera un apdares ķieģelisSarkanā krāsa, ko atstaro neviendabīgus tumšus toņus Dublin klinkera ķieģelim ir ļoti raksturīga klinkera ķieģeļu krāsa, kas iedvesmota ar laika garu. Ķieģeļu pa..

Brūni balts ar toņiem Dykbrand rokām formēts brūni baltas krasas ķieģelis, pateicoties kuram jūs varat radīt fantastisku vecās sienas efektu. Dykbrand ķieģelis  ļauj jums izveidot zemn..

Flāmu ķieģelis ar toņiem Augstākās kvalitātes apdares ķieģelis (RöbenPREMIUM), kas veidots ar rokām, kas apdedzināts pēc vecās, tradicionālās receptes. Ir trīs galvenās  ķieģ..

Pelēks ar toni, apdedzinātsJaunums ķieģeļu piedāvājumā, kas ir vēsās krāsās. Tas izceļas ar neparastu krāsu - savstarpēji saskaņotas gaišās un tumšās pelēkās nokrāsas toņiem.Ķieģeļu unikālo ra..

Pelēks ar toni, gludsAugstākās kvalitātes klinkera ķieģelis - RöbenPREMIUM. Ķieģeļu  virsmas vienmērīgā struktūra un pelēkā krāsa, kas maina krāsu atkarībā no apgaismojuma, uzsver modernā diza..

Melns ķieģelis ar toni, cirstsAugstākās kvalitātes klinkera ķieģelis - RöbenPREMIUM. Melnā krāsa un smalkās padziļinājumi tās struktūrā lieliski uzsver moderna dizaina raksturu. Salīdzinoši ..

Melns ķieģelis ar toni, gludsAugstākās kvalitātes klinkera ķieģelis - RöbenPREMIUM. Virsmas vienmērīgā struktūra un melnā krāsa padara to īpaši piemērotu mūsdienu minimālismam vai modernismam. ..

Gaiši sarkans ar toņiemAugstākās kvalitātes ar rokām veidots  ķieģelis - RöbenPREMIUM. Gaiši sarkana krāsa, nevienmērīgas malas un neviendabīgs "skrāpējumu" raksts uz ķieģeļu virsmas t..

Vulkans ar toniGluds klinkera ķieģelis no kolekcijas RöbenPREMIUM. Tikai tuva attālumā var redzēt tā virsmas variācijas: no spilgti sarkana, cauri tumšākiem apdedzināta māla toņiem līdz purp..

Klinkera ķieģelis grafīts ar toņiemAugstākajā kvalitātē ar rokām veidotu ķieģeļu (RöbenPREMIUM), šajā līnijā ir apvienoti sarkanie ķieģeļi ar grafīta pārklājumu. Katrs ķieģelis ir unikāls ar..

Klinkera ķieģelis ar toņiem, apdedzinātsAugstākās kvalitātes  apdares klinkera ķieģelis (RöbenPREMIUM) ar sarkanīgi pelēcīgi brūnu nokrāsu. Katrs klinkera ķieģelis ir unikāla ar zemnie..

Gaiši sarkans ar toņiem Augstākās kvalitātes ar rokām veidots ķieģelis (RöbenPREMIUM) sarkans ar maigi brūnu nokrāsu. Katrs ķieģelis ir unikāls ar zemniecisku virsmu, kas izveidots mājām tr..

Klinkera ķieģelis brūni sarkansAr rokām veidots ķieģelis (RöbenPREMIUM) silti sarkanbrūns. Katrs ķieģelis ir unikāls ar zemniecisku virsmu, kas izveidots mājām tradicionālā stilā, kas saistī..

Ķieģelis balts ar toņiem Augstākās kvalitātes ar rokām veidots apdares ķieģelis - RöbenPREMIUM. Ķieģelis izceļas ar baltām svītrām uz sarkana fona, kas atgādina baltas krāsas piesitumus uz ķieģeļu ..

Sudrabaini pelēks ķieģelisRokām veidots apdares ķieģelis. Apvieno tradicionālā ķieģeļa neviendabīgo formu ar modernāku krāsu. Baltajam, grafīta un pelēkajam toņiem, kas uzklāts uz klasiskā sa..

Pelēki balts ar toņiemIzcili ar rokām veidoti ķieģeļi ar raksturīgu krāsu iezīmi - spilgti sarkanu nokrāsu maisījums, kas savīts ar baltu, pelēku un grafīta nokrāsām.Ķieģeļu malas un virsmas  ..

Klinkera un apdares ķieģelisDzīva sarkana krāsa ar akcentiem. Glasgow ir klinkera ķieģelis, kas ir lieliski piemērots mūsdienu projektiem. To izmanto gan privātmājās, gan lielos objektos. ..

Ķieģelim ir neparasta krāsu gamma, kas apvieno brūnas un grafīta krāsas ar baltu, kā arī neviendabīga virsma, kas imitē dabiskus dziļumusŠis piedāvājums ir paredzēts tiem, kas novērtē drosmīgus lēmu..

Klinkera ķieģelis  ar neparastu krāsojumu un virsmas faktūru. Šis ķieģelis izceļas ar neparastu krāsojumu un virsmas faktūru. Pelēka, grafīta un silti brūna maisījuma kombinācijā ar m..

 GREETSIEL friesisch-bunt, glatt Klinkera ķieģelis sarkani zils, ar krasainu toni, gluds. Klinkera ķieģelis GREETSIEL Friesland krāsains, gluds, frizēta bunt, glatt, ko ražo Rraoben, ir i..

Klinkera ķieģeļi, kas veidota smilškrāsas, baltā un brūnā tonī ar bordo nokrāsu, tas piešķir projektējamai telpai izteiksmīgu raksturu.Priekšējās virsmas oriģinālās faktūras kombinācija ar nevi..

Pērles baltas apdares klinkera ķieģeļflīzes.Augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes - RöbenPREMIUM. Klinkera ķieģēļflīžu virsma ar plānām plaisām daudzus gadus paliek balta, neatkarīgi no laika aps..

Frizlande ķieģelis ar toņiem Klinkera ķieģelis no RöbenPREMIUM kolekcijas, redzot kuru, jūs nevarat palikt vienaldzīgs. Tas piesaista aci ar pelēcīgi brūnu, nedaudz spīdīgu nokrāsu, kas uzklāts ..

PelēksLyon ir ļoti oriģināls pelēka klinkera ķieģelis ar baltu svītru akcentiem. Šis produkts ir piemērots mūsdienu projektiem ar netradicionālu raksturu. Ķieģeļu izmanto, lai radītu elementu..

MelnsLyon klinkera ķieģeļus raksturo intriģējoša gaiši pelēka nokrāsa ar mirdzošiem sniega akcentiem svītru veidā. Piemērots mūsdienīgiem projektiem, kas izceļas no apkārtējās vides. Lyon ķ..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 99 (Kopā lapu - 2)