Dakstiņi


Preču salīdzināšana (0)


Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Actua 10 edelgraphit no Wienerberger ir liela formāta plakans keramiskais dakstiņš. Māla dakstiņi Actua 10 edelgraphit ir lieliski piemēroti minimālism..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Actua 10 edelklinkerrot no Wienerberger ir liela formāta plakans keramiskais dakstiņš. Māla dakstiņi Actua 10 edelklinkerrot ir lieliski piemēroti minimālis..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Actua 10 edelschwarz no Wienerberger ir liela formāta plakans keramiskais dakstiņš. Māla dakstiņi Actua 10 edelschwarz no Wienerbergerir liel..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis  Koramic Actua 10 grau no Wienerberger ir liela formāta plakans keramiskais dakstiņš. Māla dakstiņi Actua 10 grau ir lieliski piemēroti minimāli..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Actua 10 mattschwarz no Wienerberger ir liela formāta plakans keramiskais dakstiņš. Māla dakstiņi Actua 10 mattschwarz ir lieliski piemēroti ..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Actua 10 naturrot no Wienerberger ir liela formāta plakans keramiskais dakstiņš. Māla dakstiņi Actua 10 naturrot ir lieliski piemēroti minimā..

Wienerberger māla dakstiņi. Koramic Actua 10 rot no Wienerberger ir liela formāta plakans keramiskais dakstiņš. Māla dakstiņi Actua 10 rot ir lieliski piemēroti minimālisma stila modernām ēk..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Alegra 9 Antracīts no Wienerberger angobēti māla dakstiņi ir klasiskie viena viļņa dakstiņi ar dubulto falcējumu. Dakstiņš Koramic Alegra 9 a..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Alegra 9 Antracīts matēts no Wienerberger, angobēti māla dakstiņi ir klasiskie viena viļņa dakstiņi ar dubulto falcējumu. Dakstiņš Koramic Alegra..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Alegra 9 dabīgi sarkans no Wienerberger, angobēti māla dakstiņi ir klasiskie viena viļņa dakstiņi ar dubulto falcējumu. Dakstiņš Koramic Alegra 9 apvieno se..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Alegra 9 ķieģeļu cēlangobēts no Wienerberger, angobēti māla dakstiņi ir klasiskie viena viļņa dakstiņi ar dubulto falcējumu. Dakstiņš Koramic Alegra 9 no Wi..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Alegra 9 sarkans matēts no Wienerberger, angobēti māla dakstiņi ir klasiskie viena viļņa dakstiņi ar dubulto falcējumu. Dakstiņš Koramic Alegra 9 apv..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Alegra 9 tumši brūns no Wienerberger, angobēti māla dakstiņi ir klasiskie viena viļņa dakstiņi ar dubulto falcējumu. Dakstiņš Koramic Alegra 9 no Wien..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Alegra 9 tumši brūns cēlangobēts no Wienerberger, angobēti māla dakstiņi ir klasiskie viena viļņa dakstiņi ar dubulto falcējumu. Dakstiņš Koramic Aleg..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi BARI anthrazit, kas ražoti Robens Brgugenas rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņiem BARI anthrazit ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrāka..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi BARI cayenne, kas ražoti Robens Brgugenas rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņiem BARI cayenne ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrāk..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi BARI schwarz-matt, kas ražoti Robens Brgugenas rūpnīcā (Vācija). Keramiskie dakstiņiem BARI schwarz-matt ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņ..

Keramiskie dakstiņi BERGAMO anthrazit (antracīta angobeti) ir plakani keramiskie dakstiņi, kas lieliski atbilst mūsdienu celtniecības tendencēm, dodot priekšroku kompaktu ēku minimālismam ar vienkāršu..

Gropēti (valcēti)  keramiskie dakstiņi ar falci.  S veida formas māla dakstiņus BORNHOLM kastanienbraun izgatavo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Keramiskie dakstiņi ar ļoti  ..

Gropēti (valcēti) keramiskie dakstiņi ar falci.  S-veida formas māla dakstiņus BORNHOLM kupfer-rotbraun izgatavo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Keramiskie dakstiņi BORNHOLM kupfer-rotbraun..

Gropēti (valcēti) keramiskie dakstiņi ar falci.  S-veida formas māla dakstiņus BORNHOLM naturrot izgatavo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Keramiskie dakstiņi BORNHOLM naturrot ar ļoti ..

Gropēti (valcēti) keramiskie dakstiņi ar falci.  S-veida formas māla dakstiņus BORNHOLM tobago izgatavo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Keramiskie dakstiņi BORNHOLM tobago ar ļoti  lab..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Cosmo 11 anthrazit no Wienerberger.Jumti kā arhitektūras projekta dizaina komponenti var veidot veselas ainavas, būt harmonijā ar vidi un sazināties ar to..

Wienerberger māla dakstiņi. Modelis Koramic Cosmo 11 havanna no Wienerberger.Rindu māla dakstiņi Koramic Cosmo 11 havanna - lielformāta dakstiņi, sarkanbrūnā krāsā. Koramic Cosmo 11 havanna jumta daks..

Wienerberger māla dakstiņi. Rindu māla dakstiņi Koramic Cosmo 11 kupferbraun no Wienerberger - lielformāta dakstiņi, brūni varš krāsā. Koramic Cosmo 11 kupferbraun jumta dakstiņu viegli un ātri ..

Wienerberger māla dakstiņi. Rindu māla dakstiņi Koramic Cosmo 11 naturrot no Wienerberger  - lielformāta dakstiņi, dabīgi sarkanā krāsā. Koramic Cosmo 11 naturrot  jumta dak..

Wienerberger māla dakstiņi. Rindu māla dakstiņi Koramic Cosmo 11 rot no Wienerberger  - lielformāta dakstiņi, sarkanā krāsā. Korami Cosmo 11 rot jumta dakstiņu viegli un ātri montēt, u..

Wienerberger māla dakstiņi. Rindu māla dakstiņi Koramic Cosmo 11 schiefergrau no Wienerberger - lielformāta dakstiņi, šīfera pelēka krāsā. Koramic Cosmo 11 schiefergrau no Wienerberger jumt..

Wienerberger māla dakstiņi. Rindu māla dakstiņi Koramic Cosmo 11 schwarz no Wienerberger - lielformāta dakstiņi, melnā krāsā. Koramic Cosmo 11 schwarz no Wienerberger jumta daksti..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi EIFEL anthrazit, kas ražoti Roben rūpnīcā Vācija. Māla dakstiņiem EIFEL anthrazit ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrākajiem noteik..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi EIFEL basalt, kas ražoti Robens rūpnīcā Vācija. Māla dakstiņiem EIFEL basalt ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrākajiem noteik..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi EIFEL granit, kas ražoti Robens rūpnīcā Vācijā. Māla dakstiņiem EIFEL granit ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrākajiem noteikumiem..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi EIFEL schwarz, kas ražoti Robens rūpnīcā Vācijā. Māla dakstiņiem EIFEL schwarz ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrākajiem note..

Māla dakstiņi Tondach no Wienerberger. Māla dakstiņi Figaro 11 Antracīts no Wienerberger plakans dakstiņš ar dubultu falcējumu. Šis māla dakstiņš ir jauna tendence keramikas jumtu s..

Māla dakstiņi Tondach no Wienerberger. Tondach Figaro 11 brūns no Wienerberger plakans keramiskais dakstiņš ar dubultu falcējumu. Šis māla dakstiņš ir jauna tendence keramikas jumtu segumos. Figa..

Māla dakstiņi Tondach no Wienerberger. Māla dakstiņi Figaro 11 dabīgs no Wienerberger ir dabīgi sarkans plakans dakstiņš ar dubultu falcējumu. Šis Tondach māla dakstiņš no Wienerberger ir jauna tenden..

Māla dakstiņi Tondach no Wienerberger. Plakans keramiskais dakstiņš ar dubultu falcējumu. Tondach Figaro 11 no Wienerberger dakstiņš ir jauna tendence keramisku jumtu segumos, kuru var izmantot gan ju..

Māla dakstiņi Tondach no Wienerberger. Tondach Figaro 11 sarkans no Wienerberger angobēts plakans māla dakstiņš ar dubultu falcējumu. Tondach Figaro 11 sarkans no Wienerberger māla daks..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERN plus barolo. Mālam dakstiņus FLANDERN plus barolo ražo Roben rūpnīcā Brguggen (Vācija). Dakstiņi ir pārdomātā forma, un tie tiek ražoti, ievērojot..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus anthrazit ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti  labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrākaj..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus biscaya ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti labi pārdomātu formu. Dakstiņi izgatavoti saskaņā ar visstingrākajiem n..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus borneo ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti  labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrākajiem..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus brazil ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti  labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrāk..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus cayenne ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrākajiem note..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus schwarz-matt ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrāk..

Māla dakstiņi Tondach no Wienerberger. Jumta dakstiņi Tondach Francouzska 12 antracīts no Wienerberger ir jauns lielformāta plakano dakstiņu modelis, kas ražots, izmantojot jaunākās tehnoloģiskās iekā..

Māla dakstiņi Tondach no Wienerberger. Jumta dakstiņi Tondach Francouzska 12 brūns no Wienerberger ir jauns lielformāta plakano dakstiņu modelis, kas ražots, izmantojot jaunākās tehnoloģiskās iekārtas..

Jumta dakstiņi Francouzska 12 dabīgs ir jauns lielformāta plakano dakstiņu modelis, kas ražots, izmantojot jaunākās tehnoloģiskās iekārtas. Francouzska 12 māla dakstiņi atkārto vēsturiski  k..

Māla dakstiņi Tondach no Wienerberger. Jumta dakstiņi Tondach Francouzska 12 Glazura Amadeus melns no Wienerberger ir jauns lielformāta plakano dakstiņu modelis, kas ražots, izmantojot jaunākās tehnol..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 121 (Kopā lapu - 3)