Ķieģeļflīzes


Preču salīdzināšana (0)


Klinkers Aarhus anthrazitAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes -Aarhus anthrazit.Pateicoties neviendabīgai klinkera ķieģeļflīžu struktūrai ar smilšu izsmidzināšanu, ko uzsver tumša, antrac..

Ķieģeļflīze Aarhus blau-buntAarhus blau-bunt - dzelteni sarkanas ķieģeļflīzes ar nokrāsuKlinkera ķieģeļflīzes no ekskluzīvas Aarhus kolekcijas. Tradicionālā sarkanā ķieģeļa tēma, ķie..

Klinkers Aarhus gelb-bunt, carbonAarhus gelb-bunt, carbon Aarhus dzeltenā krāsā ar nokrāsu - to raksturo silti dzeltena krāsa un it kā saskrāpēta klinkera ķieģeļflīze, kas atgādina silto ..

Ķieģeļflīze Aarhus rot-buntKlinkera ķieģeļflīzes no ekskluzīvas Aarhus kolekcijas Aarhus sarkanā krāsā ar nokrāsu, nedaudz atšķaidīta sarkana krāsa, kas arī bija saistīta ar smilšk..

Klinkers Aarhus sandweiss-buntSmilšbaltas klinkera ķieģeļflīzes ar toņiem.Unikālas  klinkera ķieģeļflīzes no Aarhus kolekcijas baltā smilts krāsā ar nevienlīdzīgām malām un virsmu,..

Ķieģeļflīze Aarhus silberschwarz  Aarhus silberschwarz - sudrabaini pelēkas ķieģeļflīzesAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes. Virsmas krāsa un struktūra atgādina rūpniecisku, stingru ..

Klinkers Aarhus weissgrauĶieģēļflīze Roben Aarhus weissgrau- pelēki baltas klinkera ķieģeļflīzes.Modorna, universāla gaiši pelēka krāsa.Kombinācija ar interesantu virsmas struktūru, kas ir r..

Ķieģeļflīze Wienerberger Abote.Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formētas māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Abote ķieģeļflīzes ir raibā pelēkā krāsā. Pateicoties padziļinātām z..

Ķieģeļflīze Adelajde burgundAdelajde burgund, reljefas klinkera ķieģeļflīzesAdelajde burgund ķieģeļflīzem raksturīgā bordo krāsa mainot saules gaismas leņķi, atšķirīgi atspoguļo gaismu un maina krāsu...

Ķieģeļflīze Agora Agaatgrijs. Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi. Agora Agaatgrijs ķieģeļflīzes ir pelēkā raibā krāsā. Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā..

Ķieģeļflīze Agora Alugrijs.Agora kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Alugrijs ķieģeļi ir pelēkā krāsā. Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir vesela prāta izvēle. Šī ir vienkār..

Ķieģeļflīze Wienerberger Agora Grafietzwart. Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Grafietzwart ķieģeļflīzes ir melnā krāsā.  Agora apdares klinkera..

Ķieģeļflīze Wienerberger Agora Super Wit. Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Super Wit ķieģeļflīzes ir baltā krāsā.Agora apdares klinkera ķieģeļflīze tā ir ves..

Ķieģeļflīze Wienerberger Agora Titangrijs. Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Titangrijs  ķieģeļflīzes ir pelēkā krāsā.Agora apdares klinkera ķieģeļflīze ..

Ķieģeļflīze Wienerberger Agora Wijnrood. Agora ķieģeļflīžu kolekcija: mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Wijnrood ķieģeļflīzes ir bordo raibā krāsā. Agora apdares klinkera ķieģeļflīze..

Ķieģeļflīze Wienerberger Agora Wit Ivoor. Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, mūžīgi rīt. Agora Wit Ivoor ķieģeļflīzes ir smilškrāsas krāsā.Agora apdares klinkera ķieģeļflīz..

Ķieģeļflīze Wienerberger Agora Zilvergrijs. Agora ķieģeļflīžu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi. Agora Zilvergrijs ķieģeļflīzes ir pelēkā krāsā. Agora apdares klinkera ķieģeļflīz..

Ķieģeļflīze Wienerberger Albius Imperium. Imperium ķieģeļflīžu kolekcija: klasikas spēks. Albius Imperium ķieģeļflīzes ir pelēkā krāsā.Imperium apdares ķieģeļflīzes no estētiskā viedokļa ir ..

Ķieģeļflīze Nelissen Alems Bont. Apdares ķieģeļflīzes Alems Bont ar violetiem toņiem. Sarkanie toņi veidojas mangāna oksīda un sarkanu mālu vienmērīgas sajaukšanas rezultāts. Toņu gam..

Ar rokām veidotas apdares ķieģeļflīzes Nelissen AlmaApdares ķieģeļflīzes ar raksturu.Nelissen Alma apdares ķieģeļflīzes ir izgatavotas no materiāla, kas iegūts no Keseles plato Meuse ielejā (Beļģija) ..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām darināti māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Alyssum ķieģeļflīzes ir raibā smilškrāsās krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izman..

Ķieģeļflīze Wienerberger Amarillo. Haandform Classic kolekcija: rokām formētas klinkera ķieģeļflīzes. Haandform Classic Amarillo ķieģeļflīzes ir bēšā krāsā. Ķieģeļflīzes tiek ..

Ķieģeļflīze Engels Ametist. Engels Ametist ķieģeļflīzes, kas ražotas Nīderlandē, ar rokām veidotas, brūnā krāsā, Ķieģeļflīzes ar vecinātu efektu, tiek pielietotas fasāžu un iekštelpu ap..

Ķieģeļflīze Wienerberger Andalucia. Iberia kolekcija: autentiskas ugunīgas klinkera ķieģeļflīzes. Iberia kolekcija: jauna un vienlaikus atpazīstama. Klinkera ķieģeļflīzes Andalucia, rokām ..

Ķieģeļflīze Nelissen Anderlecht.Roku veidotas klinkera ķieģeļflīzes rozā toņos Ķieģeļflīzes ar bēši-rozā pamatni; pamata tonis variē no oranži-rozā līdz dzelteni-bēšām ar baltiem un rozā pusto..

Ķieģeļflīze Engels Andes. Engels Andes ķieģeļflīzes, kas ražotas Nīderlandē, ar rokām veidotas tumši dzeltenā krāsā, Ķieģeļflīzes ar vecinātu efektu, tiek pielietoti fasāžu un ie..

Ar roku veidotas apdares klinkera ķieģeļflīzes Anglian sarkana mīļotājiem Anglian klinkera ķieģeļflīzes ar pamatni sarkanā krāsā; pamata tonis variē no oranžsarkana ar baltām un smilškrāsas ..

Ķieģeļflīze Nelissen Antracite Braised.Antracīts, jo ne visām ir jābūt melnam vai baltam. Klinkera ķieģeļflīzes, kuras pamatne ir pelēks antracīts. Krāsa veidojas atkārtoti apdedzinot ķieģeļus ..

Ķieģeļflīze Nelissen Apollo. Ļoti skaista apdares klinkera ķieģeļflīze.  Klinkera ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu pamatni. Pārsvarā bēši-dzeltens tonis, kas nodrošina vispārēju ekru efekt..

Ķieģeļflīze Wienerberger Appelbloesem. Patrimonia ķieģeļflīžu kolekcija: siltas krāsas ar rokām veidotas ķieģeļflīzes.Appelbloesem tipiski neregulāras formas ķieģeļflīzes ar smalkgraudainu..

Ķieģeļflīze Engels Ararat. Engels Ararat  ķieģeļflīzes, kas ražotas Nīderlandē, ar rokām veidotas, melnā krāsā, Ķieģeļflīzes ar vecinātu efektu, tiek pielietotas fasāžu un iekštelp..

Ķieģeļflīze Nelissen Ares. Brīnišķīga pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt tumši brūnu kl..

Ķieģeļflīze Nelisse Argento. Ierāmēšana sudrabā  Klinkera ķieģeļflīze ar pamatnes krasu no gaiši pelēkas līdz bēša krāsai. Ar rokām veidotas ķieģeļflīzes, kurām tiek uzklāts gai..

Ķieģeļflīze Nelissen Arte.Jo jūsu fasāde ir mākslas darbs. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku klinkera ķieģeļflīzes to..

Ķieģeļflīze Wienerberger Atrium Rood. Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Atrium Rood ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā.Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kol..

Ķieģeļflīze Engels Aubergine.Engels Aubergine ķieģeļflīzes, kas ražotas Nīderlandē, ar rokām veidotas, brūnā krāsā, Ķieģeļflīzes ar vecinātu efektu, tiek pielietotas fasāžu un iekštelpu apda..

Ķieģeļflīze Nelissen Aubergine.Sarkanas un violetas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar rozīnīti. Klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; pamata toņi variē no vīna sarkana līdz violetam ar ..

Ķieģeļflīze Wienerberger Aula Rood. Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Aula Rood ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsā. Metropolis klinkera ķieģeļflīžu kolekcij..

Ķieģeļflīze Nelissen Autrique. Apdares klinkera ķieģeļflīzes, krāsās no oranžsarkanas līdz vīna krāsai visā krāšņumā.   Klinkera ķieģeļflīze, kursa pamatne ir sarkana; krāsas variē ..

Ķieģeļflīze Engels Avondgloed. Engels Avondgloed ķieģeļflīzes, kas ražotas Nīderlandē, ar rokām veidotas, sarkanā krāsā, Ķieģeļflīzes ar vecinātu efektu, tiek pielietotas fasāžu un..

Ķieģeļflīze Engels Baltic Amber. Engels Baltic Amber  ķieģeļflīzes, kas ražotas Nīderlandē, ar rokām veidotas, bēšā krāsā, Ķieģeļflīzes ar vecinātu efektu, tiek pielietotas fasāžu ..

Ķieģeļflīze Engels Barnsteen.Engels Barnsteen ķieģeļflīzes, kas ražotas Nīderlandē, ar rokām veidotas, dzelteni-zaļā krāsā, Ķieģeļflīzes ar vecinātu efektu, tiek pielietotas fasāžu un i..

Ķieģeļflīze Engels Bass Rock. Engels Bass Rock ķieģeļflīzes, kas ražotas Nīderlandē, ar rokām veidotas, sarkanā krāsā, Ķieģeļflīzes ar vecinātu efektu, tiek pielietotas fasāžu un iekšte..

Ķieģeļflīze Wienerberger Belbrook. Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Belbrook ķieģeļflīzes ir raibā bordo krāsā. Pateicoties padziļinā..

Haandform Classic ķieģeļflīžu kolekcija: ar rokām darināti māla ķieģeļflīzes. Haandform Classic Belcanto ķieģeļflīzes ir raibā bordo krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā m..

Belle Epoque ķieģeļflīžu kolekcija: apdares ķieģeļflīzes nostalģiskai vērtībai. Belle Epoque De Liege ķieģeļflīzes ir sarkanā raibā krāsā.Ķieģeļflīzes no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas nepare..

Ķieģeļflīze Nelissen Belle Epoque de Marche. Lieliska apdares klinkera ķieģeļflīze, kas ir mūžīga. Klinkera ķieģeļflīzes ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna krāsai ar..

Ķieģeļflīze Nelissen Belle Epoque de Marche Baekel. Lieliskas apdares ķieģeļflīzes, kas ir mūžīgas. Klinkera  ķieģeļflīzes ar oranžo pamatni; pamata tonis variē no oranžas līdz vīna kr..

Belle Epoque ķieģeļflīžu kolekcija: apdares ķieģeļflīzes nostalģiskai vērtībai. Belle Epoque de Mons ķieģeļflīzes ir sarkanā raibā krāsā. Ķieģeļflīzes no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas n..

Belle Epoque klinkera ķieģeļflīzes kolekcija: apdares klinkera ķieģeļflīzes nostalģiskai integritātei. Belle Epoque De Namur klinkera ķieģeļflīzes ir raibā sarkanā krāsa.Klinkera ķieģeļflīzes no ..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 472 (Kopā lapu - 10)