Ķieģeļflīzes


Preču salīdzināšana (0)


ANTRACĪTSAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes.Pateicoties neviendabīgai klinkera ķieģeļflīžu struktūrai ar smilšu izsmidzināšanu, ko uzsver tumša, antracīta krāsa un vairāku formātu izvēle, k..

Aarhus blau-bunt - sarkanas ķieģeļflīzes ar nokrāsuKlinkera ķieģeļflīzes no ekskluzīvas Aarhus kolekcijas.Tradicionālā sarkanā ķieģeļa tēma, ķieģeļflīžu gadījumā ar karkanām nokrasām Aaarhus ieguva&..

Aarhus gelb-bunt, carbon Aarhus dzeltenā krāsā ar nokrāsu - to raksturo silti dzeltena krāsa un it kā saskrāpēta klinkera ķieģeļflīze, kas atgādina silto dienvidu ainavas.  Neatkarīgi ..

Pelēkas ķieģeļflīzes ar nokrāsuModerna klinkera ķieģeļflīze, universāla gaiši pelēka krasa.Kombinācija ar interesantu  virsmas struktūru, kas ir raupja un nelīdzena, neapšaubāmi piešķir klinkera ..

Aarhus rot-buntKlinkera ķieģeļflīzes no ekskluzīvas Aarhus kolekcijas Aarhus sarkanā krāsā ar nokrāsu, nedaudz atšķaidīta sarkana krāsa, kas arī bija saistīta ar smilškrāsas un dzelte..

Smilšu balta klinkera ķieģeļflīzes ar toņiemUnikālas  klinkera ķieģeļflīzes no AAHUS kolekcijas baltā smilts krāsā ar nevienlīdzīgām malām un virsmu, kas atgādina akmens virsmu.Šīs..

 Aarhus silberschwarz - sudrabaini pelēkas ķieģeļflīzesAugstākās kvalitātes klinkera ķieģeļflīzes. Virsmas krāsa un struktūra atgādina rūpniecisku, stingru celtnicību.  Aarhus silbers..

Pelēki baltas klinkera ķieģeļflīzesModorna, universāla gaiši pelēka krāsa.Kombinācija ar interesantu virsmas struktūru, kas ir raupja un nelīdzena, neapšaubāmi piešķir klinkera ķieģeļflīzei ..

..

Apdares ķieģeļflīzes ar violetiem toņiem Sarkanie toņi veidojas mangāna oksīda un sarkanu mālu vienmērīgas sajaukšanas rezultāts. Toņu gammas no sarkanā līdz tumši sarkanai krāsai. ..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes klasiskai sienai. Sarkanie toņi veidojās vienmērīgas mala sajaukšanas ar mangāna oksīdu. Krāsas variē no sarkana līdz tumši sarkanai. ..

Roku veidotas klinkera ķieģeļflīzes rozā toņos  Ķieģeļflīzes ar bēši-rozā pamatni; pamata tonis variē no oranži-rozā līdz dzelteni-bēšām ar baltiem un rozā pustoņiem...

..

Ar roku veidotas apdares klinkera ķieģeļflīzes sarkana mīļotājiem Klinkera ķieģeļflīzes ar pamatni sarkanā krāsā; pamata tonis variē no oranžsarkana ar baltām un smilškrāsas nokrāsām līdz spilgti..

Antracīts, jo ne visām ir jābūt melnam vai baltam. Klinkera ķieģeļflīzes, kuras pamatne ir pelēks antracīts. Krāsa veidojas atkārtoti apdedzinot ķieģeļus vidē ar zemu skābekļa saturu. Šīs proce..

Ļoti skaista apdares klinkera ķieģeļflīze  Klinkera ķieģeļflīzes ar dzeltenīgu pamatni. Pārsvarā bēši-dzeltens tonis, kas nodrošina vispārēju ekru efektu ar izkaisītu rozā-brūnu krāsu pu..

Brīnišķīga pelēka apdares klinkera ķieģeļflīze Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt tumši brūnu klinkera ķieģeļflīžu toni. Dažādu v..

 Ierāmēšana sudrabā  Klinkera ķieģeļflīze ar pamatnes krasu no gaiši pelēkas līdz bēša krāsai. Ar rokām veidotas ķieģeļflīzes, kurām tiek uzklāts gaiši pelēks pārklājums ( kārta), k..

Jo jūsu fasāde ir māksalas darbs. Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku klinkera ķieģeļflīzes toni. Dažādu veidu smiltis ..

Māksla ar lielo burtu Vienmērīgi sajaucot precīzas proporcijas mangāna oksīda ar pelēki sarkanu mālu, rodas iespēju iegūt gaiši pelēku klinkera ķieģelflīzes toni. Dažādu veidu smiltis izmantošanu ..

Sarkanas un violetas apdares klinkera ķieģeļflīzes ar rozīnīti. Klinkera ķieģeļflīze, kuras pamatne ir sarkana; pamata toņi variē no vīna sarkana līdz violetam ar zili violetiem pustoņiem. Pust..

Apdares klinkera ķieģeļflīzes, krāsās no oranžsarkanas līdz vīna krāsai visā krāšņumā.   Klinkera ķieģeļflīze, kursa pamatne ir sarkana; krāsas variē no oranžsarkanās līdz vīna krāsai ar..

Tumša klinkera apdares ķieģeļflīzes veidota ar rokām Klinkera ķieģeļflīzes ar rozā pamatni; krāsu variācijas iekļauj pasteļtoņus no oranžas līdz brūngani sarkanai, pamīšus ar stingri definētiem..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 460 (Kopā lapu - 10)