Ķieģeļflīzes

Ķieģeļflīzes – estētiski skaistai un veselībai nekaitīgai videi.

Ķieģeļflīzes jeb klinkera flīzes mūsdienās arvien biežāk savai mājai vai sabiedriskajai ēkai izvēlas cilvēki, kas vēlas apdares materiālu, no kura  neizgarotu ķīmiskas - veselībai kaitīgas  vielas. Klinkera ķieģeļflīzes šai ziņā ir ideāls apdares materiāls - tās ir klasiskas  un tai pat laikā oriģinālas, ļoti ilgmūžīgas un, protams, ekoloģiskas.

 

Klinkera ķieģeļflīzes piestāv gan mājīgai privātmājai, gan reprezentatīvai sabiedriskajai ēkai.

Tālredzīgi cilvēki izvēlas ķieģeļflīzes arī tāpēc, ka šo apdares materiālu nevajadzēs mainīt  pēc pieciem vai desmit gadiem, klinkera ķieģeļflīzes parasti kalpo ļoti daudz gadus.  

Klinkera ķieģeļflīzes ir ļoti iecienīts apdares materiāls privātmājām, taču arvien biežāk klinkera ķieģeļflīzes izmanto sabiedrisko ēku fasādes apdarei, gan jaunbūvēm, gan renovējamām ēkām. Savukārt ekonomiski ir tas, ka ķieģeļflīzēm pēc montāžas nav nepieciešama nekāda papildus apdare.

Svarīgi ir ķieģeļflīzes ieklāt gaumīgi un saskaņoti. Tādēļ, ja cokola un ēkas fasādes apdarei ir paredzēts likt klinkera ķieģeļflīzes, vēlams, lai izmantotas ķieģeļflīzes saskan viena ar otru. Kā arī flīžu šuvotāju var izvēlēties pieskaņotu klinkera flīžu tonim.

Ķieģeļflīzes kā interjera akcents iederas reprezentatīvās telpās. Klinkera ķieģeļflīzes izmanto arī kā praktisku un dekoratīvu apdares materiālu iekštelpās, piemēram, kamīna apdarei. Ķieģeļflīzes lieliski noder,  lai izceltu kādu sienu, piemēram, ļoti oriģināli izskatās siena, kuras apdarei ir izmantotas vecinātas klinkera ķieģeļflīzes, kas izskatās kā senatnīga ķieģeļu siena. Savukārt klinkera ķieģeļflīzes ar glazētu virsmu izmanto, lai piešķirtu interjeram neparastu akcentu – šāda veida klinkera flīzes ir īpašas ar savu oriģinālo virsmas atspīdumu, toņu pārejām u.c.

Klinkera ķieģeļflīzes ļoti skaisti izskatās interjerā, kur ir izmantots arī stikls, koks vai citi dabīgi materiāli.

Mūsu uzņēmuma piedāvātajām klinkera ķieģeļflīzēm ir ļoti daudzveidīgs dizains - flīzes ar dažādu virsmas faktūru - glazētas vai matētas, skrāpētu virsmu vai dekoratīviem neregulāriem izciļņiem, kā arī ķieģelflīzes, kas ir  roku darbs.  Klikera ķieģeļflīzes ir pieejamas dažādu toņu vai ar toņu pārejām.

Klinkera ķieģeļflīzes – ilgstošā procesā radīta augsta kvalitāte.

Klinkera ķieģeļflīzes tiek ražotas - tās presējot un apdedzinot augstā temperatūrā. Šis process ir laikietilpīgs, taču tā rezultātā tiek iegūts apdares materiāls, kam piemīt ļoti daudz kvalitatīvas un praktiskas īpašības.

Piemēram, klinkera ķieģeļflīzes var droši izmantot ārā, jo ķieģeļflīzes ir izturīgas pret nodilumu, salu, saules un ķīmisko vielu iedarbību. Protams, atšķirībā no  citiem apdares materiāliem, ķieģeļflīzes nekad nepelē.

Klinkera ķieģeļflīzes ir ļoti ilgmūžīgas - pēc vairākiem gadiem klinkera ķieģeļflīzes izskatīsies tieši tāpat, jo laika gaitā tām nekas nenotiek.

Ķieģeļflīzes var droši izmantot virsmām, kam nepieciešama pastiprināta ugunsdrošība, piemēram, kamīna apdarei. Māls, no kā tiek ražotas klinkera ķieģeļflīzes, ir nedegošs.

Klinkera flīzēm  nav nepieciešama īpaša kopšana, ja rodas nepieciešamība, ķieģeļflīžu ēkas fasādi itin vienkārši var notīrīt ar augstspiediena ūdens strūklu.

Klinkera ķieģeļflīzes montāža ir akurāts un rūpīgs darbs. Flīžu ieklāšanu vislabāk uzticēt cilvēkam, kam jau  ir pieredze šādu darbu veikšanā.

Ķieģeļflīzes var montēt uz jebkādas virsmas – siltinātas virsmas, betona, mūra u.c. Protams, virsma pirms tam ir jāsagatavo.