Dakstiņi Roben


Preču salīdzināšana (0)


Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi BARI anthrazit, kas ražoti Robens Brgugenas rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņiem BARI anthrazit ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrāka..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi BARI cayenne, kas ražoti Robens Brgugenas rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņiem BARI cayenne ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrāk..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi BARI schwarz-matt, kas ražoti Robens Brgugenas rūpnīcā (Vācija). Keramiskie dakstiņiem BARI schwarz-matt ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņ..

Keramiskie dakstiņi BERGAMO anthrazit (antracīta angobeti) ir plakani keramiskie dakstiņi, kas lieliski atbilst mūsdienu celtniecības tendencēm, dodot priekšroku kompaktu ēku minimālismam ar vienkāršu..

Gropēti (valcēti)  keramiskie dakstiņi ar falci.  S veida formas māla dakstiņus BORNHOLM kastanienbraun izgatavo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Keramiskie dakstiņi ar ļoti  ..

Gropēti (valcēti) keramiskie dakstiņi ar falci.  S-veida formas māla dakstiņus BORNHOLM kupfer-rotbraun izgatavo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Keramiskie dakstiņi BORNHOLM kupfer-rotbraun..

Gropēti (valcēti) keramiskie dakstiņi ar falci.  S-veida formas māla dakstiņus BORNHOLM naturrot izgatavo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Keramiskie dakstiņi BORNHOLM naturrot ar ļoti ..

Gropēti (valcēti) keramiskie dakstiņi ar falci.  S-veida formas māla dakstiņus BORNHOLM tobago izgatavo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Keramiskie dakstiņi BORNHOLM tobago ar ļoti  lab..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi EIFEL anthrazit, kas ražoti Roben rūpnīcā Vācija. Māla dakstiņiem EIFEL anthrazit ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrākajiem noteik..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi EIFEL basalt, kas ražoti Robens rūpnīcā Vācija. Māla dakstiņiem EIFEL basalt ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrākajiem noteik..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi EIFEL granit, kas ražoti Robens rūpnīcā Vācijā. Māla dakstiņiem EIFEL granit ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrākajiem noteikumiem..

Vidēja viļņa keramiskie dakstiņi EIFEL schwarz, kas ražoti Robens rūpnīcā Vācijā. Māla dakstiņiem EIFEL schwarz ir pārdomāta forma un dakstiņu izgatavošana notiek saskaņā ar visstingrākajiem note..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERN plus barolo. Mālam dakstiņus FLANDERN plus barolo ražo Roben rūpnīcā Brguggen (Vācija). Dakstiņi ir pārdomātā forma, un tie tiek ražoti, ievērojot..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus anthrazit ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti  labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrākaj..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus biscaya ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti labi pārdomātu formu. Dakstiņi izgatavoti saskaņā ar visstingrākajiem n..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus borneo ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti  labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrākajiem..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus brazil ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti  labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrāk..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus cayenne ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrākajiem note..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskie dakstiņi FLANDERNplus schwarz-matt ražoti Robens Bruggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņus ar ļoti labi pārdomātu formu, kurus izgatavoti saskaņā ar visstingrāk..

Vidēja viļņa keramiskus dakstiņus LIMBURG anthrazit ražo Roben Brguggen rūpnīcā (Vācija). Šiem dakstiņiem ir pārdomāta forma, un šie dakstiņi tiek ražoti ievērojot visstingrākos noteikumus un augstās ..

Vidēja viļņa keramiskus dakstiņus LIMBURG rot-engobiert ražo Roben Brguggen rūpnīcā (Vācija). Šiem dakstiņiem ir pārdomāta forma, un šie dakstiņi tiek ražoti ievērojot visstingrākos noteikumus un augs..

Vidēja viļņa keramiskus dakstiņus LIMBURG schwarz-matt ražo Roben Brguggen rūpnīcā (Vācija). Māla dakstiņiem ir pārdomāta forma, un šie māla dakstiņi tiek ražoti ievērojot visstingrākos noteikumus un ..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskus dakstiņus MONZAplus graphit ražo Roben Sroda Slaska rūpnīcā (Polijā). Māla dakstiņiem MONZAplus graphit ir pārdomāta forma un dakstiņi tiek izgatavoti, ievērojot vi..

Roben MONZAplus kastanienbraun ir lielformāta vidēja viļņa jumta dakstiņš. Roben MONZAplus kastanienbraun keramiskie dakstiņi ir sarkanbrūnā krāsā. MONZAplus sērijas dakstiņš ir absolūtais līderis sav..

Lielformāta vidēja viļņa keramiskus dakstiņus MONZAplus kupfer-rotbraun ražo Roben Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). Māla dakstiņiem MONZAplus kupfer-rotbraun ir pārdomāta forma un dakstiņus ražo, ievēro..

Keramiskie jumta dakstiņi MONZAplus maduro ietver visaugstākās kvalitātes standartus ar nevainojamu virsmu, kas pārklāta ar krāsainu angobu. Šīs sērija māla dakstiņi ir ieguvuši īpašu popularitāti, pa..

MONZAplus schiefergrau lielformāta vidēja viļņa keramiskus dakstiņus ražo Robens Sroda Slaska rūpnīcā (Polija). MONZAplus sērijas māla dakstiņi ir pārdomāta forma, tiek ražoti, ievērojot visstingrākos..

MONZAplus schwarz matētus lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramikas dakstiņiem MONZAplus schwarz matt ir pārdomāta forma un šie ..

MONZAplus tobago lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem MONZAplus tobago ir pārdomāta forma un šie dakstiņi ražo..

Roben MONZAplus trentino ir lielformāta jumta dakstiņš vīna sarkanā krāsā. MONZAplus sērijas keramiskie dakstiņi ir absolūtais līderis savā klasē patēriņa ziņā - 9,5 gabali uz kvadrātmetru. Keramiskie..

PIEMONT havannabraun vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramikas dakstiņiem PIEMONT havannabraun ir pārdomāta forma un šie dakstiņi ražoti, ie..

PIEMONT herbstlaub lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT herbstlaub ir pārdomāta forma un šie dakstiņi ..

PIEMONT kastanienbraun lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT kastanienbraun ir pārdomāta forma un šie d..

PIEMONT kupfer-rotbraun lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT kupfer-rotbraunir pārdomāta forma un šie ..

PIEMONT naturrot matētus lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT naturrot ir pārdomāta forma un šie dakst..

PIEMONT rustic-bunt lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT rustic-bunt ir pārdomāta forma un šie dakstiņ..

PIEMONT schiefergrau lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT schiefergrau ir pārdomāta forma un šie dakst..

PIEMONT titan-grau lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT titan-grau ir pārdomāta forma un šie dakstiņi ..

PIEMONT tobago lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT tobago ir pārdomāta forma un šie dakstiņi ražoti, ..

PIEMONT trentino lielformāta vidējo viļņu keramiskus dakstiņus ražo Roben Tonbaustoffe GmbH Sroda Slaska rūpnīcā Polijā. Keramiskiem dakstiņiem PIEMONT trentino ir pārdomāta forma un šie dakstiņi ražo..

Modificētus bīdāmus keramiskus dakstiņus RHEINLAND altfarben ražo Robens Brguggen rūpnīcā Vācijā. Keramiskiem dakstiņiem RHEINLAND altfarben ir pārdomāta forma, tiek ražoti, ievērojot visstingrākos no..

Modificētus bīdāmus keramiskus dakstiņus RHEINLAND anthrazit ražo Robens Brguggen rūpnīcā Vācijā. Keramiskiem dakstiņiem RHEINLAND anthrazit ir pārdomāta forma, tiek ražoti, ievērojot visstingrākos no..

Modificētus bīdāmus keramiskus dakstiņus RHEINLAND naturrot ražo Robens Brguggen rūpnīcā Vācijā. Keramiskiem dakstiņiem RHEINLAND naturro ir pārdomāta forma, tiek ražoti, ievērojot visstingrākos notei..

Rāda no 1 līdz 44 kopā 44 (Kopā lapu - 1)