Ķieģeļi Wienerberger


Preču salīdzināšana (0)


Apdares ķieģelis Wienerberger Abote. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Abote ķieģeļu krāsa raibi pelēka. Pateicoties padziļinātām zināšan..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora. Agora ķieģeļu kolekcija. Agora Agaatgrijs ķieģeļu krāsa pelēka raiba. Agora Agaatgrijs ķieģeļu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķie..

Apdares ķieģelis Agora Alugrijs. Agora klinkera ķieģeļu kolekcija. Agora Alugrijs ķieģeļu krāsa ir pelēka. Agora Alugrijs ķieģeļu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi. Agora apdares ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Grafietzwart. Agora Grafietzwart ķieģelis melnā krāsā.  Agora kolekcija: mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķieģelis tā ir vesela prāta izvē..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Super Wit. Ķieģeļu kolekcija Agora. Agora Super Wit ķieģeļu krāsa ir balta. Agora ķieģeļu kolekcija:  Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķie..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Titangrijs. Ķieģeļu kolekcija Agora. Agora Titangrijs ķieģeļu krāsa ir pelēka. Agora ķieģeļi: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķieģelis tā ir v..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Wijnrood. Ķieģeļu kolekcija Agora. Agora Wijnrood ķieģeļu krāsa ir bordo raiba. Ķieģeļu kolekcija Agora: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķieģe..

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Wit Ivoor. Agora ķieģeļu kolekcija. Agora Wit Ivoor apdares ķieģeļu krāsa ir smilškrāsa. Agora Wit Ivoor ķieģeļu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi...

Apdares ķieģelis Wienerberger Agora Zilvergrijs. Agora ķieģeļu kolekcija. Agora Zilvergrijs ķieģeļu krasa ir pelēka. Agora ķieģeļu kolekcija: Mūsdienīgi šodien, rīt mūžīgi.Agora apdares ķieģ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Albius Imperium. Imperium ķieģeļu kolekcija: klasikas spēks. Albius Imperium ķieģeļu krāsa ir pelēka.Imperium apdares ķieģeļiem no estētiskā viedokļa ir daudz k..

Apdares ķieģelis Wienerberger Alyssum. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Alyssum ķieģeļu krāsa raiba smilškrāsa. Pateicoties padziļinātām zināš..

Apdares ķieģelis Wienerberger Amarillo. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Amarillo ķieģeļu krāsa smilškrāsa.Pateicoties padziļinātām ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Andalucia. Iberia ķieģeļu kolekcija: autentisks ugunīgs ķieģelis. Iberia Andalucia ķieģeļu krāsa ir sarkana. Iberia kolekcija: jauna un vienlaikus atpazīstama. ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Appelbloesem. Patrimonia ķieģeļu kolekcija: siltas krāsas ar rokām veidoti ķieģeļi. Appelbloesem tipiski neregulāras formas ķieģeļi ar smalkgraudainu smilšu virsmu..

Apdares ķieģelis Wienerberger Atrium Rood. Metropolis klinkera ķieģeļu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Atrium Rood ķieģeļu krāsa sarkana raiba. Metropolis klinkera ķieģeļu kolekcija ir..

Apdares ķieģelis Wienerberger Aula Rood.Metropolis ķieģeļu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Aula Rood ķieģeļu krāsa sarkana raiba. Metropolis ķieģeļu kolekcija ir lieliska, lai izveidotu gludu fasād..

Apdares ķieģelis Wienerberger Barok 83. Patrimonia ķieģeļu kolekcija: siltas krāsas ar roku darbu siltumu. Patrimonia Barok 83 ķieģeļi ir sarkanā raibā krāsā.Raksturīgi neregulāras formas ķi..

Apdares ķieģelis Wienerberger Belbrook. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Belbrook ķieģeļu krāsa ir bordo raiba. Pateicoties padziļinātām zināš..

Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Belcanto ķieģeļu krāsa ir raibā bordo. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā māla izvēlei un ..

Belle Epoque ķieģeļu kolekcija: apdares ķieģeļi nostalģiskai vērtībai. Belle Epoque De Liege ir sarkanā raibā krāsā.Ķieģeļi no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas nepareizas formas un vecu ķieģ..

Belle Epoque ķieģeļu kolekcija: apdares ķieģeļi nostalģiskai vērtībai. Belle Epoque de Mons ir sarkanā raibā krāsā. Ķieģeļi no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas nepareizas formas un vecu ..

Belle Epoque ķieģeļu kolekcija: apdares ķieģeļi nostalģiskai integritātei. Belle Epoque De Namur ķieģeļiem ir raibi sarkana krāsa. Ķieģeļi no kolekcijas Belle Epoque parāda tipiskas neviend..

Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Bijou ķieģeļi ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā māla izvēlei un a..

Classo ķieģeļu kolekcija: stilīgas krāsu nianses stilīgai fasādei. Ķieģeļi Classo Blauw-Rood Genuanceerd ir bordo raibā krāsā.Classo ķieģeļu kolekcija ir stilīgs apdares ķieģelis ar autentisku izskatu..

Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Bourgondie ķieģeļ ir raibā bordo krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā māla izvēlei un..

Forums ķieģeļu kolekcija: aizraujoša un moderna krāsu harmonija. Forum Branco Genuanceerd ķieģeļi ir raibā pelēkā krāsā.Izmantojot tīru mālu, redzamu tekstūru, noapaļotus stūrus, malas un dažādas nokr..

Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Branda ķieģeļi ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā māla izvēlei un ..

Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Bromo ķieģeļi ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšanām par ražošanu, izmantotā māla izvēlei un a..

Classo ķieģeļu kolekcija: stilīgas krāsu nianses stilīgai fasādei. Classo Brons Rustiek Marziale ķieģeļi ir pelēkā raibā krāsā. Classo ķieģeļu kolekcija ir stilīgs apdares ķieģelis ar autentisku..

Classo ķieģeļu kolekcija: stilīgas krāsu nianses stilīgai fasādei. Classo Bronsgroen ķieģeļu ir raibā pelēkā krāsā. Classo Brick kolekcija ir stilīgs apdares ķieģelis ar autentisku izskatu. ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Brugse Strobloem. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Brugse Strobloem ķieģeļi ir raibā dzeltenā krāsā. Pateic..

Apdares ķieģelis Wienerberger Bruin Iluzo. Iluzo ķieģeļu kolekcija: bez šuvju mūra ilūzija. Bruin Iluzo ķieģeļi ir brūnā krāsā. Apdares ķieģeļi Iluzo rada bez šuvju mūra izskatu, bet tajā pa..

Apdares ķieģelis Wienerberger Bruin-zwart. Iluzo ķieģeļu kolekcija: bez šuvju mūra ilūzija. Iluzo Bruin-zwart ķieģeļi ir brūnā raibā krāsā.Apdares ķieģeļi Iluzo rada bez šuvju mūra izsk..

Apdares ķieģelis Wienerberger Bruin-Zwart Iluzo..

Apdares ķieģelis Wienerberger Bruna. Forum ķieģeļu kolekcija: jautra un moderna krāsu harmonija. Forum Bruna ķieģelis ir brūnā krāsā.Pateicoties tīram mālam, redzamai faktūrai, noapaļotiem stūr..

Apdares ķieģelis Wienerberger Camarque. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formeti māla ķieģeļi. Haandform Classic Camarque ķieģeļi ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zin..

Apdares ķieģelis Wienerberger Castana Latero. Latero ķieģeļu kolekcija: nepārspējama tīrība, izturība un enerģija. Ķieģeļi Castana Latero brūnā raibā krāsā.Latero ķieģeļu kolekcija ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Chroom. Metaal ķieģeļu kolekcija: spēcīgs un cēls. Chroom Metaal ķieģeļi ir pelēkā krāsā.Tagad ir paplašināta Metaal ķieģeļu kolekcija, kas ir dzelzs papildinājums T..

Apdares ķieģelis Wienerberger Cienna. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Cienna ķieģeļi ir raibā sarkanā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināšan..

Apdares ķieģelis Wienerberger Cinder Coal Grijs-ZwartHaandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām formēti  māla ķieģeļi. Haandform Classic Cinder Coal Grijs-Zwart ķieģeļi ir raibā pelēkā kr..

Apdares ķieģelis Wienerberger Cinder Coal-White Grijs-Zwart-Wit.  Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām darināti māla ķieģeļi. Haandform Classic Cinder Coal-White Grijs-Zwart-Wi..

Apdares ķieģelis Wienerberger Cinder Grey Donkergrijs. Haandform Classic ķieģeļu kolekcija: ar rokām darināti māla ķieģeļi. Haandform Classic Cinder Grey Donkergrijs ķieģeļi ir raibā pelēkā ..

Apdares ķieģelis Wienerberger Civitas Bruin. Metropolis klinkera ķieģeļu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Civitas Bruin ķieģeļi ir brūnā raibā krāsā. Metropolis klinkera ķieģeļu kolekcija ir li..

Apdares ķieģelis Wienerberger Colonia Zwart. Metropolis klinkera ķieģeļu kolekcija: skaidra izsmalcinātība. Colonia Zwart ķieģeļi ir melnā raibā krāsā. Metropolis klinkera ķieģeļu kolekcija ir li..

Apdares ķieģelis Wienerberger Con Mosso. Classo ķieģeļu kolekcija: stilīgas krāsas nianses stilīgai fasādei. Classo Con Mosso ķieģeļi ir pelēkā krāsā. Classo ķieģeļu kolekcija ir stilīgs ap..

Apdares ķieģelis Wienerberger Corona. Haandform ķieģeļu Classic kolekcija: ar rokām formēti māla ķieģeļi. Haandform Classic Corona ķieģeļi ir raibā dzeltenā krāsā. Pateicoties padziļinātām zināša..

Apdares ķieģelis Wienerberger Cromo.Forum ķieģeļu kolekcija: jautra un moderna krāsu harmonija. Ķieģelis Forum Cromo ir pelēks. Pateicoties tīram mālam, redzamai faktūrai, noapaļotiem stūr..

Apdares ķieģelis Wienerberger Cromo Genuanceerd.Forum ķieģeļu kolekcija: jautra un moderna krāsu harmonija. Ķieģelis Forum Cromo Genuanceerd ir pelēkā raibā krāsā. Pateicoties tīram mālam, r..

Apdares ķieģelis Wienerberger Dignita.Magistrada ķieģeļu kolekcija: maģiska greznība. Magistrada Dignita ķieģeļi ir dzeltenā raibā krāsā.Magistrada ķieģeļu kolekcija ir gandrīz nepārspējama ķieģeļu sē..

Apdares ķieģelis Wienerberge Dignita LFMagistrada ķieģeļu kolekcija: maģiska greznība. Magistrada Dignita LF ķieģeļi ir dzeltenā raibiā krāsā.  Magistrada ķieģeļu kolekcija ir gandrīz ne..

Rāda no 1 līdz 50 kopā 198 (Kopā lapu - 4)