Papildelementi

Papildelementi

  • Modelis: Papildelementi
  • Pieejamība: Pieejams

Izlīdzinoša plāksne RP

Montāžas kronšteinu pamatā ir monolīta dzelzsbetona vai saliekamā betona konstrukcija, kas izgatavota no  B 25 vai vairāk markas. Lai saglabātu vertikāli un nodrošinātu vajadzīgās pielaides, kas paredzētas, lai atbalstītu apdares mūra stiprinājumu pie kronšteiniem, ir nepieciešams noņemt dzelzsbetona pamatni. Nelielām korekcijām tiek nodrošināti izlīdzināšanas plāksnes RP. Nozīmīgu noviržu gadījumā ir nepieciešams pasūtīt kronšteinus ar lielu (vai mazāku) izbidījumu. Kronšteinu piestiprināšanai pie dzelzsbetona jābūt atbalsta sienas visā platībā.

Starplikas plāksne GP un atbalsta plāksne PA

  

Ja nav iespējams uzstādīt un atbalstīt kronšteinus pie vienas dzelzsbetona konstrukcijas, kronšteinus var atbalstīt uz sienas konstrukcijas ar blīvumu vismaz 1500 kg/m³. Lai samazinātu sienas konstrukcijas slodzi un tās sadalījumu, atbalsta plāksne PA ir piestiprināta pie sienas, uz kuras tiek atbalstīti kronšteini. Svarīgs nosacījums ir droša atbalsta sienas fiksācija, t.sk. saspiežot to ar dzelzsbetona konstrukciju.

Stiprināšanas element Omega

Pie ievērojamiem padziļinājumiem nesošā dzelzsbetona konstrukcijā ir nepieciešams izmantot nerūsējošā tērauda Omega stiprinājuma elementu. Kronšteinu piestiprināšanai pie Omega detaļām jābūt atbalsta sienas visā platībā.

Termoizolācijas starplika TS

Izmantojot kronšteinus saskares punktā starp kronšteiniem un dzelzsbetona konstrukciju, izveidojas auksts tilts. Lai samazinātu siltuma zudumus starp kronšteinu un dzelzsbetona konstrukciju izvieto termoizolācijas starpliku no stikla šķiedras TS.